2737
2734
عنوان

دلم از خدا گرفته....😭کجایی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 69 پست

[QUOTE=145827937]چرا خوشحالی و موفقیتمون رو به خودمون و مشکلات و غممون رپ ب خدا نسبت میدیم[/QUOTEمن خوشحالیم از خودش میبینم.....زندگیم ب حدی رسیده ک واقعا اگ خدا یکاری بکنه وگرنه از دست بندش هیچ کاری ساخته نیس

من پرستارم و عمریست خطر کرده دلم....
داریم جدا میشیم اونم تو دوران عقد

چته ،،چراااا

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خودت داری میگی نمیبینه . پس داری نعوذ بالله نعوذ بالله میگی خداوند حواسش به بنده هاش نیست . این ح ...

چی بگم تو بگو من همونو بهش بگم التماس کردم اشک ریختم دیگ دارم سنگ میشم 

بخدا ی چیزی تو گلومه ک اصلا نمیتونم گریه کنم

چقدر زود عقب نشینی کردی... ۳سال چیزی نیست... برای اینکه یه زندگی ساخته بشه و شکل بگیره حداقل ۱۰ سال زمان میبره... وقتی دوسش داری چرا طلاق؟

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2731
بخدا ی چیزی تو گلومه ک اصلا نمیتونم گریه کنم

من حتی دیگه از بغض و گریه کردنم خسته شدم حتی دیگه حرف نمی زنم با خدا گلایه هم نمیکنم

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
چقدر زود عقب نشینی کردی... ۳سال چیزی نیست... برای اینکه یه زندگی ساخته بشه و شکل بگیره حداقل ۱۰ سال ...

وقتی نمیاد مستقل بشیم چیکار کنم ده سال بمونم خونه بابام؟

2738
وقتی نمیاد مستقل بشیم چیکار کنم ده سال بمونم خونه بابام؟

چرا نمیاد؟ مشکل از چیه؟ پول نداره؟ خونه نداره؟

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
ارشاد یه دیگران دلت نگیره بگو خدایا این امکان و واسه منم فراهم کن .خدایی ک همه کاراش سر نظم هست مک م ...

بخدا روزی صدبار شاید شاکر اینم باشم ک شکر خدا فلانی با فلانی خوبه اون رفت سر زندگیش ولی می‌دونه چیه انگار دارم ب زخم خودم نمک میزنم