2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۷ سالگی و با عشق دو طرفه بود .و خداروشکر هنوز هم دو طرفه و محکمه❤زمستون

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
2740

عشق ، هشت سال پیش ، توی تیرماه دوست شدیم ، شهریور اومدن خاستگاری ، مهر ماه روز ازدواج عقد کردیم ... یادددش بخیر چه روزایی بود ، یبار ساعت 12 شب برگشتم خونه ، داداشم در جریان نبود انقد عصبی شد کجا بودی ، بعد که بابام بهش جریانو گفت ، اخماشو کرد تو هم گفت بگو میخوام ببینمش ،،، شوهرم میترسید بیاد ،،، ولی داداشم انقد خوب باهاش برخورد کرد ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

عشق بود ۲۳ سالم بود 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
الان چندسالتونه

من ۲۲ شوهرم ۲۸

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤