2733
2734
عنوان

بی بی چک مدیکور نواری

217 بازدید | 19 پست

بچه ها من امروز روز ۳۰سیکلم بود بی بی چک نواری مدیکور برام حاله انداخت بنظرتون میتونم اعتماد کنم برم آزمایش بدم آخه چند بار ماه های گذشته بی بی چکم منفی میشد آزم هم منفی میشد میخورد تو ذوقم چون من تنبلی تخمدانم دارم 

خداجونم دختر خوشکلمو به تو میسپارم اگه صلاح دونستی یه خواهر یابرادر براش بزار تو دلم من برای خودم نمیگم برای دخترم میگم  

نواری کلا قاطی داره

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
یکی دیگه بذار اگر اونم هاله انداخت بعد برو ازمایش

حالا کی بره برام بخره   

خداجونم دختر خوشکلمو به تو میسپارم اگه صلاح دونستی یه خواهر یابرادر براش بزار تو دلم من برای خودم نمیگم برای دخترم میگم  
من ی بار بی بی چکم هاله انداخت رفتم از منفی بود😐

مارک چی بود

خب وقتی هاله داشته باشه مگه صددرصد مثبت نیست خطا داره یعنی؟ 

شنیدم بعضی ها میگن خطاداره

اره سیکلم ۲۵روزه هس

مدیکور قطره چکونی بگیر

جوابش دقیق‌تره

من یکی زدم کمرنگ بود

نیم ساعت بعد زدم پررنگ شد

یکی دیگه هم بزن اگه مثبت شد 

برو آز بده

ان‌شاءالله که بارداری

بخند، همین  
2706