2737
2739
عنوان

جاریم از اینکه من حامله شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3222 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری دوستم به دوستم گفته بود هروقت خواستی اقدام کنی بگو تا منم اقدام کنم😂😂😂 جالبه جاریش یه دختر ...

مسابقه س😂😂😂

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

توهم زدي حاملگي هيچي نداره که بخواد بهت حسودي کنه

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2728
این الزاما معنیش حسادت نیست، یعنی با هم باشیم مراحل بارداری رو. همین بعدم یعنی چون یه بچه داره دیگه ...

اخه وقتی دوستم باردار شد و بهش نگفته بود با دوستم قطع رابطه کرد کامل

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
از کجا متوجه شدی عزیزم؟

از رفتاراش معلومه اصلن از قبلم حسودیم میکرد نمیدونم والا حتی ما قرار نبود عروسی بگیریم رفته بود پشت سرم گفته بود بهتر که عروسی نمیگیره بهتر که لباس عروس نمیپوشه 😐😐

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 
2740
حالا خوبه تو جاریته حسودی میکنه😐😐 من مادرشوهرمه که داره میترکه، یکی نمیگه خجالت بکش از سنت. چون ب ...

مادرشوهرمم شنید باردارم روشو برگردوند یه تبریکم نگفت🙄

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
مادرشوهر من خیلی بدی داشت الانم فوت شده ولی خدایی گفتم بهش باردارم چشاش برقی زد وکلی بوسم کرد، عجیب ...

مادرشوهر من اسم از بچه اوردن ما میشه قرمز میشه بدبخت بیچاره 😂😂😂ماهم تو اقدامیم بفهمه خودشو اتیش میزنه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
خیلی ها هم ندارند

کسی که مشکل داشته باشه حسرت داره

من مشکل نازایی دارم هرثانیه ام شده حسرت

آرزومه مادر بشم برام شده کابوس افسانه

خبر بارداری کسی بشنوم به حال دل خودم گریه میکنم

تحمل دیدن زن حامله ونی نی رو ندارم ...نه بخاطر اون ..بخاطر حال درمونده پریشون خودم😔

تا کسی سرش نیاد نمیفهمه چی میگم

الهی سر سنگ هم نیاد درد انتظار ....وگرنه سنگ به سنگی ذوب میشد چه برسه دل ما دخترا که از بچگی مادر عروسک هامون بودیم اما الان محرومیم

توهم زدي حاملگي هيچي نداره که بخواد بهت حسودي کنه

چرا کلی درد،بی خوابی،حساس شدن و از بین رفتن پوست و زیبایی داره

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

والامنم بچه نداشتم وندارم جاریم حامله بودهی دعوتش میکردم خونم چون نمیتونست زیادغذادرست کنه الانم بچه اش یک سالونمیشه براش پوشک وشیرخشکوبیسکوییت اینامیگیرم خیلیم دوسش دارم بچه هم منوازهمه بیشتردوستم داره خیلی حس خوبیه خیلی،هیچوقتم بهش حسودی نکردمونمیکنم فک میکنم عینا بچه خودمه حتی ده روز توزایمانش موندم خونشون عین خواهر،چون مامانش مریض بودنمیتونست بمونه

2706