2733
2739
عنوان

جاریم از اینکه من حامله شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3222 بازدید | 111 پست
آدم تاآخر عمر یادش میمونه مادرشوهرمنم ی تبریک نگفت فقط گفت راسته؟گفتم چی گفت همین ک پسرم میگه حامله ...

خداشفاشون بده 🙂

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
😒😒😐خجالت نمیکشن با این سنشون. حالا مادرشوهر من زیرپوستیه کلا اخلاقش بد نیس باهام ولی از درون خیلی ...

حالاهر وقت حرف بچه مم میزنم بچه مم با دوران کوچیکی شوهرم مقایسه میکنه.شوهرم بهش گفت مامان بسه دیگه زن من ۳۵ سال بعد شما تازه به دنیا اومده خودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداشفاشون بده 🙂

واقعنم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
حالاهر وقت حرف بچه مم میزنم بچه مم با دوران کوچیکی شوهرم مقایسه میکنه.شوهرم بهش گفت مامان بسه دیگه ز ...

بازم به شوهرت😁😁😂خوبه که جواب میده. آدم کمتر حرصش میگیره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
بازم به شوهرت😁😁😂خوبه که جواب میده. آدم کمتر حرصش میگیره

😁😁😁باراولش نیست هر کاری میکنم مقایسه میکنه با ۴۰ سال پیش دیگه حرص اونم در اومد😐😄😄

عزیزم شاید رحمت سرده گرمیجات زیاد بخور عسل وسیاهدونه بخور عالیه،شکمتو با روغن سیاهدونه ماساژ بده،منم ...

انشاالله این سری مامان شی 

خیلی ازین کارا کردم گرمیجات خیلی مصرف میکنم 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀