2733
2734
عنوان

جاریم از اینکه من حامله شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3222 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر دست خودش نیس بخدا منم بچه میخاستم و نمیشد وقتی میفهمیدم یکی حاملس خیلی ناراحت میشدم.خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه.خدارو هزار مرتبه شکر ک لایق دونست و منم مادر کرد

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

بچها با دلای پاکتون واسم دعا کنید اگه یادتون موندمن بارداری واسم مث رویاست فقط باید خدا معجزه کنه، میدونم که اینجا همه التماس دعا دارن و حرفم و خاسته ام خیلی خیلی تکراریه اما واقعا محتاجم هشت ساله  چشم انتظارم کاش بمیرم  چشای غصدار مامانمو نبینم

2731
بچها با دلای پاکتون واسم دعا کنید اگه یادتون موندمن بارداری واسم مث رویاست فقط باید خدا معجزه کنه، م ...

برات دعا میکنم مامان شی گلم برات سرنماز دعات میکنم

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 

استارترجون بسیار سپاسگزارم از دعات، ماه محرم در پیشه از آمام حسین میخام با دلخوشی جگرگوشه ات رو بغل کنی، هرکس برام دعایی کنه خیر وسرسبزی بیاد تو راهش، 

انقد دلشکسته ام تحمل ندارم مادرشوهرم زیر پاهاش له ام کنه دیگه بخاطر بچه، بخاطر چیزی که خدا نخاسته تاحالا

مادرشوهر من خیلی بدی داشت الانم فوت شده ولی خدایی گفتم بهش باردارم چشاش برقی زد وکلی بوسم کرد، عجیب ...

بازم خوبه. اینم در ظاهر اظهار خوشحالی کرد بوسم کرد😐 ولی دیگه بعدش ترکید از حسودی، چون شوهرم خیلی توجه میکنه بهم هر چی دلم بخاد سریع میخره برام و... پدرشوهرم و برادرشوهرمم از ته دل خوشحالن و کلی ذوقم میکنن. بخاطر همین چشم نداره این چیزا رو ببینه و حسودی میکنه😐😒😒

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2740
بازم خوبه. اینم در ظاهر اظهار خوشحالی کرد بوسم کرد😐 ولی دیگه بعدش ترکید از حسودی، چون شوهرم خیلی تو ...

مهم فقط شوهرته که خوشحال باشه....... 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
مادرشوهرمم شنید باردارم روشو برگردوند یه تبریکم نگفت🙄

😒😒😐خجالت نمیکشن با این سنشون. حالا مادرشوهر من زیرپوستیه کلا اخلاقش بد نیس باهام ولی از درون خیلی حسادت میکنه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
مادرشوهر من هشت تا بچه داره یه چندتا هم تلفات داشته ولی تا من باردار میشم یه دعوا راه میندازن قهر می ...

میخام که نیان. بهتر بابا، راحتی. حالا من اینو میشناسم الان اصلا محل نمیده و حسودی میکنه وقتی دنیا اومد بچه، میخاد هول بخوره بیاد بچه رو ببینه فقط. منم عمرا بزارم

سه ساله اقدامم عکس رنگی رفتم آذر ۹۸  همه آزمایشات با شوهرم رفتیم مشکلی نیست  هنوز به ای و ...

عزیزم شاید رحمت سرده گرمیجات زیاد بخور عسل وسیاهدونه بخور عالیه،شکمتو با روغن سیاهدونه ماساژ بده،منم ۲۵ سالمه دوبار ای یو ای منفی داشتم سه تا ای وی اف منفی یه سقط بازم ماه بعد ای وی اف دارم 

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
استارترجون بسیار سپاسگزارم از دعات، ماه محرم در پیشه از آمام حسین میخام با دلخوشی جگرگوشه ات رو بغل ...

با تمام وجودم درکت میکنم،الان میدونم جاری استارتر چه حالی داره این شرایطم دیدم الهی که خدا به هر دوتاتون نی نی دوقلوی سالم بده،ازته دلم برات صلوات فرستادم

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
2706