2733
2734
عنوان

بچه ها چه خبر از واکسن کرونا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 60 پست
گفتن تا دی میاد یک کشورم آره گفته مرحله ی آزمایش انسانیشم با موفقیت تموم شده ولی اومدشم گفتم هنوز عو ...

😥😥😥😥

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

دعا کنید همین کشور خودمون بسازه مثلا چین بسازه هم ۱میلیارد و چارصد میلیون خودشونن یه سال میشه خودشونو تامین کنن همه کشورا جمعت دارن تااااا بخاد به ماها برسه خدا میدونه چقد طول بکشه تازه مفتیم که نمیدن هرررچی زورشون برسه میگیرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟

چون یه چیزایی شنیدم 

بهرحال این ویروس خودش دست ساخته انسانه حتما یه هدفی پشتشه 😃

همون واکسنی که ما میزنیم و اجباریه رو یه ادمایی میسازن که معلوم نیس چی تو کله شونه 

ادم به خانواده ش اعتماد نداره چه برسه به یه کسی که اصا نمیدونی کیه و چیه 

چیزایی که من شنیدم اونقدر اعتمادمو نسبت به واکسن کم کرده که شاید بمونم تا زمانی که خیلیا بزنن و اثراتش رو ببینم

تازه کل کشورا با ایران درگیرن از کجا معلوم واکسنی که خودشون میزنن و بدن به ایران؟

از کجا معلوم هزار چی قاطیش نکنن بدن ایران نابودش کنن؟

و خیلی چیزای دیگه ....!

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
یعنی به ما جوونا تعلق نمیگیره؟

گفتن که اولویت بندی باید باشه اول افراد مسن و بیماری زمینه ای بعد همه مردم ولی خب فکر نکنم زیاد طول بکشه خیلی از کشورها دارن تولید میکنن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2731
گفتن امریکا و اروما ساخته تد اخبارم گفت ولی نمیدونم جیشد دارن میگن تا اخر سال ۲۰۲۱ هیچ خبری از واکسن ...

دوتا کمپانی تو آمریکا ساختن یکی تو اروپا یکی هم تو چین.دکتر گفت دی ماه دیگه فوقش بهمن ماه وارد ایران میشه

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
دعا کنید همین کشور خودمون بسازه مثلا چین بسازه هم ۱میلیارد و چارصد میلیون خودشونن یه سال میشه خودشون ...

ااره دقیقا

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
2740
چون یه چیزایی شنیدم  بهرحال این ویروس خودش دست ساخته انسانه حتما یه هدفی پشتشه 😃 همون واکسنی ...

دقیقا   چین هم یه کیت هایی تولید کرد فرستاد امریکا که تست کرونا بگیرن از مردم  در عوضش همممش به ویروز کرونا الوده بود که یهو امار امریکا اینجوری شد 

دقیقا   چین هم یه کیت هایی تولید کرد فرستاد امریکا که تست کرونا بگیرن از مردم  در عوضش همم ...

دقیقن بخاطر همین میترسم 😃 و شاید نزنم واکسن رو

شایلی زن بنیامین بهادری هم میخاست یجوری همینو بفهمونه ولی همه پریدن بهش و چرت و پرت گفتن

دریغ از یلحظه فکر کردن بهش 

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
دعا کنید همین کشور خودمون بسازه مثلا چین بسازه هم ۱میلیارد و چارصد میلیون خودشونن یه سال میشه خودشون ...

قیمتشم گفت با ارز آزاد ۷۵ تومنه اما دارو با ارز ۴۲۰۰ وارد میشه

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
دقیقن بخاطر همین میترسم 😃 و شاید نزنم واکسن رو شایلی زن بنیامین بهادری هم میخاست یجوری همینو بفهمو ...

منم نمیزنم اگر بسازن رعایت میکنم ببینم چی میشه اصن شاید واکسنه خودش مشکل ساز شد اینا مجبورن زود بسازن و توزیع کنن

2706