2737
2739
عنوان

بچه ها چه خبر از واکسن کرونا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 60 پست
منم نمیزنم اگر بسازن رعایت میکنم ببینم چی میشه اصن شاید واکسنه خودش مشکل ساز شد اینا مجبورن زود بساز ...

منم نمیزنم 😃 و امیدوارم بتونم مامان بابامو راضی کنم که نزنن 😕

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون یه چیزایی شنیدم  بهرحال این ویروس خودش دست ساخته انسانه حتما یه هدفی پشتشه 😃 همون واکسنی ...

عزیزم اگه اینجوری که شما میگین درست باشه پس کار سازمان بهداشت جهانی چیه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2728

سازمان بهداشت تایید میکنه اما مدقع صادر کردن میتونن دسکاریش کنن یا قاطیش واکسن های الوده بفرسن بعدشم سازمان بهداشت تحت نفوذ چین بود ☹۳ماه بعد از شیوع ویروس کرونا تازههه اعلام کرد همچین ویروسی هست 

2740
میتونست راحت بگه کدوم واکسن نه اینکه هنه واکسن هارو زیر سوال ببره

آره ولی اگه کامل اشاره میکرد که کلا از زمین محوش میکردن😎

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

از کجا میدونین سازمان بهداشت جهانی خودش دست نداره؟😃

مگ چین کیت تشخیصی الوده نداد امریکا؟

از کجا بدونیم واکسنشون الوده نیست؟😃

حداقل واکسنایی ک ب دست ما میرسه؟

آره ولی اگه کامل اشاره میکرد که کلا از زمین محوش میکردن😎

نه چرا محوش کنن بعضی از متخصص های خودمونم میگن که شاید واکسن کرونا خوب نباشه و ما نمیزاریم خانواده هومون بزنن و.... قطعا اینکه گفته همه واکسنا چیز بدتری بوده کسی که نگاه میکنه ظاهرو میبینه دیگه از کجا بدونه منظورش کدون واکسنه پس زده نیشه از واکسن زدن

نه چرا محوش کنن بعضی از متخصص های خودمونم میگن که شاید واکسن کرونا خوب نباشه و ما نمیزاریم خانواده ه ...

آخه شوهرش خاننده ست اگه خیلی واردش میشد ممنوع الکارش میکردن 

نمیتونست خیلی بازش کنه 

بهرحال کار شایلی غلط هم بود چون اشاره کرد به واکسن بچه ها

اما خب ما بازم نمیدونیم بقیه واکسنا چه توطئه ای پشتشونه؟!😃

2706