2733
2739
عنوان

چه خاکی تو سرم بریزم میخواد عکسامو پخش کنه+++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 50070 بازدید | 434 پست
نبابا هیچ غلطی نمیتونه بکنه رابطه داشتی باهاش تاحالا یا نع؟؟؟؟

نههههه دو روز پیش چت کردیم بعد بلاکش کردم دیروز صبح شروع کرد تهدید اصلا رابطه کجاس کلا ۲روز در حد چن تا چت توی وات ساپ اونم خوشم از عکساش و سنش نیومد 

قبل اینکه بلاکش کنم میگف فردا میام شهرتون ببینمت اگ خوشت اومد ازم بعد با مامانم میام گفتم بخدا من وق ...

با مادرش نمیاد میخواد آدرس خونتون پیدا کنه

ساده نباش اینقدر

کارای تو بیشتر اعصاب منو خورد کرد

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا چون اتفاقی اومد یه شهر دیگس

بعدا اگه چیزی شد که نمیشه بگو هکت کرده عکساتو برداشته دیگه خودشم کشت جوابشو نده تا ول کنه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

😱 پلیس پدر اینو در میاره

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2728
با مادرش نمیاد میخواد آدرس خونتون پیدا کنه ساده نباش اینقدر کارای تو بیشتر اعصاب منو خورد کرد

نه اصلا ادرس اینا ندادم گف تو ماشین ببینمت گفتم من نمیام زدم بلاکش کردم روانییی شد

دیگ از دیروز زنگ زد گفتم هر غلطی میخوای بکن گفت خب باشه و قطع کرد گفت تو سایت های مختلف و اینستا عکس ...

کلا هیج جوره جوابشو نده تو شماره هات بلاکش ,کن ک نتونه زنگ بزنه و اس بده

همه جا بلاکش کن

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

اه چ کثافته زده بالا نمیدونه چ غلطی داره میکنه 

با دستای خودش گور خودشو کند 

تو رو خدا اسی این عوضی رو ول نکن 😤😤😤

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..
2738

از پیامش پرینت بگیر با شماره و اسمش ببر پلیس فتا باباشو بسوزونن

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

چرا ان۳در احمقانه رفتار کردی اخههه

کسی که نشناختی عکس دادی؟؟حتی اول نگفتی اون عکس بده 

اکر میخواست یا معرف داشتید که چهرت دیده بود یا میومد خواستگاری

الانم بگو پخش کن و برات مهم نباشه،، کاری نمیتونه بکنه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

خب پخش کنه ...عکسات لختی نیس که ....کسی دید میگی حتما هک شدم اینا....میبینه میترسی تهدید میکنه شمارتو خاموش کن تمام....عکس باحجابه دیگه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706