2737
2734
عنوان

چه خاکی تو سرم بریزم میخواد عکسامو پخش کنه+++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 50073 بازدید | 434 پست

قبل هر چیزی ازت میخوام اصلا نترسی

خیلی قاطعانه جوابشو بده بگو تهدید و فحاشی جرمش خیلی سنگینه اگه به پیام دادنت به من ادمه بدی و بازم تهدید کنی یا عکسی رو پخش کنی برات گرون تموم میشه بعدشم به من در خواست دوستی بده که ای دی تل بهت بدم اسکیرین شات و شمارشو کامل برام بفرستی بدم به پیج فمینیست روزمره ابروشو ببریم به غلط کردن بیوفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بخدابرادرشوهرمم بلده چند بار منو هک کرد گفت خیلی مراقب باش راحت میتونن هک کنن

میشه بپرسین ازشون ک هک شدن گوشی علامتی داره ک ادم متوجهش بشه؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین اگه دو سیم کارت داری با هردوتا برنامه نصب کن بعد اون خط که همیشه استفاده میکنی چک کن ببین یا اون موقع خودت از برنامه رفتی بیرون بعد اون آنلاین شدی یانه چون نشون نمی ده متوجه نمیشی فقط میتونی اسطوره بفهمی

2731

تو تلگرام قسمت تنظیمات حریم خصوصی وامنیت قسمت نشست های فعال برو همشو غیرفعال کن هرکی تلگرامتو هک کرده باشه قطع میشه واسش

2740
دیگ از دیروز زنگ زد گفتم هر غلطی میخوای بکن گفت خب باشه و قطع کرد گفت تو سایت های مختلف و اینستا عکس ...

واای چقد بد  چه با بی حیایی حرف میزنه، فقط هدفش اینه مجبورت کنه به هدف پلیدش برسه، خاک توسرش، اصلا نترس که کار خرابتر میشه. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
خیلی بی ناموصه خیلی حتی به مادر خودشم فوش میده هدفشم مشخصه

کثافت جلوش کم نیار😑😎

گاهی آنقدر بدم می آید که حس میکنم باید رفت اما به درگاه نرسیده از خود میپرسم که کجا را دارم بروم 💔
آشغال بهم میگه یا یکبار باهات رابطه کنم چون خوشگلی یا پول بهم بده واگذارش کردم به قران و کعبه

اصلن نترس هیچ غلطی نمیتونه بکنه اون ماتحتش سوخته میخواد اذیتت کنه اینجوری شلوع میکنه بگه من برای خودم خریم اصلا نترس فقط کافیه ببینه ترسیدی بگو پخش کن صاحب این عکسا ک من نیستم 

استارتر با عرض معذرت خییییلی اعصابمو خرد کرردی،عزیزم برو پلیسه فتا،این اسکرینارو نشون بده،بهشون توضیح بده که عکسات با حجاب بودن،دقیقا واقعیتو بگو،و بعدش پدرشو در میاااااااررررررن.توروخدا نترس،هزار تا موردِ اینجوری پیش میااد،کاره پلیسه فتا همینه دیگه،زود پیگیری کن ببین شماره شون چنده (توی گوگل بزن) و اقداام کننن

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
2706