2752
2734
عنوان

چه خاکی تو سرم بریزم میخواد عکسامو پخش کنه+++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 50497 بازدید | 434 پست
عزیزم برو پلیس فتا پدرشو درمیارن

رفتم آگاهی گفتن خیلی دردسر داره باید اول شکایت نامه تنظیم کنی بعد چند ماه میره فتا 

زنداداشم گفت ولش کن اگ پخشم کنه آبروت نمیره مگه الکیه فقط باید خطمو عوض کنم و پیاماشو نگه دارم

عکس کارت ملیشو هم دارم همون توی چت عکس کارت ملیشو فرستاد 

وای صداش خیلی ترسناک و با حرص بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نترسی که بخوات ازت باج بگیره بدون این که بهش بگی به پلیس فتا بگو پدرشو در میارن مگه شهر هرت که همه بیان باج گیری کننن همچین ادمایی میشیننن تو خونه و با این کارا فک میکننن زرنگ هستن به هیچ عنوان نترس و بد به دلت راه نده 

گاهی آنقدر بدم می آید که حس میکنم باید رفت اما به درگاه نرسیده از خود میپرسم که کجا را دارم بروم 💔
اصلا نترسی که بخوات ازت باج بگیره بدون این که بهش بگی به پلیس فتا بگو پدرشو در میارن مگه شهر هرت که ...

خیلی بی ناموصه خیلی حتی به مادر خودشم فوش میده هدفشم مشخصه

2731
گوشیم هک کرده بود همسان گرفت منم تهدید می‌کرد خیلی ازیت شدم تازه زایمان کرده بودم بهم فحش میداد تهدی ...

چطوری گوشیتون هک شده بود؟

ینی از کجا فهمیدین؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
حس ميكنم آشناست ميشناستت🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♀️ ولي خيليييييي بي شرفه خيلي بي شرفه. چرا با همچين آدمي دهن به ...

نه آشنا نیس شهر دیگس چون عکسامو دیده میگه فقط خودتو میخوام ....واگذار به امام حسین