2737
2734
عنوان

شما هم از این کارا می کنید؟ جاری و خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 56 پست

لباس کسیو تن دخترم نمیکنم اما لباسایی ک نو موندن و قابل استفاده هستن رو میدم دختر جاریم.

گاندی جمله‌ی خیلی خوبی داره که میگه:..«هیچ کس از فاسد حمایت نمیکند، جز فاسد!............هیچ کس از ظالم دفاع نمیکند، جز ظالمین!..........هیچ کس از آزادی دفاع نمیکند، جز آزاد اندیشان!.........و در این میان هرکسی میداند کجای این داستان قراردارد..»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من و خواهر شوهرم اینجوریم هم من از لباس های بچه های اون استفاده میکنم وهم اون والله وسعمون نمیرسه با این وضعیت 

مراقب فاصله ها باشیم گاهی خیلی زود دیر میشود 😔😔😔
اره  شده اینجور کارا بکنیم ولی من معمولا انقد لباسای بچمو بهش میپوشونم تا کهنه کهنه نشه دور نمی ...

من دخترم چون درشت بود زود زود لباساش کوچیکش میشد. اکثر لباساش سالم بود.

ولی برا پسرم نه. تا جایی که میشد ازش استفاده کردم و به جاریم گفتم برا تو خونه فقط خوبه بپوشونیش

2738

منم میدم پسر من بزرگتره میدم به بچه جاریم وخواهرشوهرام مثلا الان دوتا کفش نو نو داره که براش کوچیک شده نمیتونم بندازم دور که میدم به اونا

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
نه اصلن همچین کاری نمی کنیم خودمم دوست ندارم لباس بچمو تن یه بچه دیگه ببینم

اتفاقا من لباسای دخترمو تو تن دختر جاریم میبینم کلی تو دلم خوشحال میشم که به دردش خورده و استفاده کرده و نه خودم و نه بچه هام اصلا به روی خودمون نمیاریم که مال بچه هام بوده

من خودم بچه بودم زن عموم یه لباس دخترعمومو ک واسش کوچیک شده بوده داده مامانم منم تنم کردم هم دخترعموم با اون لباس عکس داره هم من دارم.هروقت عکسامو میبینم خیلی حس بدی دارم و بدم میاد.یعنی چی این کار  

2706