2733
2739

خواهرشوهرم لباسای پسراش که براشون کوچیک شده بود می ده به من برا پسرم استفاده می کنم.

من هم لباس های دخترمو دادم جاریم. تن دخترش کرد. الانم بارداره. لباسای پسرمو میدم بهش. هر کدوم خوب بود برمیداره. هر کدوم دوست نداشت میده بیرون یا به عنوان دستمال استفاده میکنیم😊

تو این اوضاع اقتصادی مالی خراب کارهای زمان بچگیمون که مامانمون میکردن انجام میدیم

البته من خواهرشوهرمو کلی دعا کردم. چون ۲ ساله کاپشن برا پسرم نخریدم و کاپشن پسرشو استفاده کردم. 

خيليم كار خوبي ميكنيد

اسراف هم نميشه❤️❤️

خوبه دست همو بگيريم

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اره  شده اینجور کارا بکنیم ولی من معمولا انقد لباسای بچمو بهش میپوشونم تا کهنه کهنه نشه دور نمیندازم فک نکنم ب درد کسی بخوره😆😆😆😁😁😁

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

من که بچه هام لختم بگردن از هیشکی هیچی واسشون نمیگیرم چ برسه طرفمخواهر شوهر باشه دیگه بدتر.البته من خودمم هیچ وقت حتی واسه یه لحظه هم لباس کسی رو تنم نمیکنم

بله، من و مادرم و خاله هام از این قبلیم کار ها انجام میدیم 

مثلا اگه مانتو من براش گشاد شده باشه میدم خالم استفاده کنه یا اگر بخوام برم عروسی از لباس های اون استفاده میکنم..... به نظر من کار خیلی خوبیه

دعا کنید زود تر برم سر خونه زندگی خودم.... وزن اولیه 99.7😱وزن فعلی 97😔هدف بعدی 90😭.       هدف نهایی 70😍
من این کارو با خانواده خودم انجام میدم نه خانواده شوهر    

آخه خواهر من پسراش بزرگن. همه لباساشونو داده به کس دیگه. چندتایی هم که مونده بودو داد استفاده کردم و دوباره برگردوندم

من هیچ وقت این کاروانجام نمیدم🙄ممکنه درآینده هرلحظه بچم ناراحت بشه ازاینکه لباس بقیه تنش کردم، ویکی دیگه اینکه خودم دلم میخوادباسلیقه خودم لباس بگیرم برابچم، وقتیم که بزرگ شد اگه یه دعوابشه ممکنه به رخش بکشن، اصلااینکارودوست ندارم ☹️😐البته مجردماولی بعدازمتاهلی اینکارونمیکنم 😁🙄

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍
2706