2733
2739
عنوان

مادرشوهرم پیش شوهرم غیبتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 80 پست

کدوم مادرشوهره ک غیبت عروسو پیش شوهر نکنه 

پیدا نمیکنی همه جا هست🧐

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا یسری یه غذایی که میدونی مادرشوهرت دوست داره درست کن به شوهرت بگو عزیزم داشتم این غذارو میپختم به خاطر مامان جون پختم دلم هواشو کرده دوست داشتم بخوره از این غذا الان که کرونا ولی خودت ببر بده بهشون! 

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
بامادرشوهروکه نمیشه قطع رابطه کرد

😐 چرا نمیشه من کردم

اما چون مادره  شوهرم بود دلم نیومد بگم با مادرت حرف نزنو اینا چون خودم قراره مادر شم اما دیگه داره از حد میگذرونه

هیچ
2731
شما کاری نکن برعکسشو جلوی شوهرت انجام بده خود شوهرت اگه حرفی بزنن جوابشونو میده. این یعنی سیاست😊

آره ایده ی خوبیه ؟ 

میشع بگی دوباره چیکاراکنم که شوهرم حرفاشوباورنکنه

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
مثلا یسری یه غذایی که میدونی مادرشوهرت دوست داره درست کن به شوهرت بگو عزیزم داشتم این غذارو میپختم ب ...

همه مثل هم نیستن من اگه اینکارو بکنم بدتر پرو میشن.کلا کم محلی وتوجه نکردن بهشون از همه چی بهتره

2740
توخودت عروسی ضمنا شاید دراینده هم عروس بیاری 😊😊😊😊😉😉😉😉

بازم مسئله عوض نمیشه

مادرشوهر فقط توقع داره انگشت عسلی رو با گاز میخوره

دورب و دوستی

چون لطف رو ب حساب وظیفه میزارن

درحالیکه تکلیفی نیس

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
همه مثل هم نیستن من اگه اینکارو بکنم بدتر پرو میشن.کلا کم محلی وتوجه نکردن بهشون از همه چی بهتره

نه جلوی شوهرخوبه اینکاراروبکنی

😐 آره کرمشو میریزه  یه یه ماهی نذاشتم باهم در تماس باشند زندگیم خوب بود اما باز دلم نیومد

نه هیچ وقت اینکارونکن 

خودتم روزی مادرمیشی 

منم مشکل تورو دارم. میگه زنت سرده. به ما محل نمیده. شوهرمم باور میکنه

من کلا سردم نه باایشون فقط 

آره ایده ی خوبیه ؟  میشع بگی دوباره چیکاراکنم که شوهرم حرفاشوباورنکنه

عزیزم همیشه نباید بلند گو بگیری به شوهرت بگی نهههه مادددرت دروغ میگه !!! باید بهش با کارات ثابت کنی که حرفای مادرش غلطه. اونوقته که دیگه شوهرت هیچچچ جوره زیر بار حرف اونا نمیره چون داره کارای شمارو میبینه! مثلا شوهرت میاد خونه تلفن رو بگیر دستت زنگ بزن به مادرش احوال پرسی کن اخرشم گوشی رو بده به شوهرت. بزار ببینه کارای شما رو.

شوهرتون هم ادمه از شما عمل میبینه از مادرش حرف!! حرفی که برعکسش ثابت شده بهش و اون حرف مادرش سری بعدی براش میشه دروغ و بهونه و چغولی بیجا!

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706