2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین یلحظه خیلی ناراحتم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 121 پست

ممنون از همتون که به حرفام گوش دادین....😍😗

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤
آره خیلی جانه..

من وقتی این جور پاسخ هایی رو میبینم واقعا حالم خوب میشه خدا خیرشون بده ولی بعضی ها میان خنجر به دست واقعا زندگی اونجور نیس باید صبر داشته باشن باید گذشت کرد البته نه همیشه آدمم صبر داره ولی گلم تو شوهرت خووبه همین که معذرت خواسته عالیه دیگه کشش نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش اين دفه اتمام حجت كن و ديگه ناراحت نباش من من جواب نميده يكي بايد نيم من شه به خوبي هاي شو ...

باشه عزیزم ممنون.....خوبی زیاد داره....

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤

الان تو اعصاب خودتو شوهرتو  در کل زندگیتو خورد کردی که زنداداشت ممکنه یه زری بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر فرداد بی دلیل همین زن داداشت زر بزنه لابد همونو میکنی بهونه میافتی جون شوهرت؟

2728
من وقتی این جور پاسخ هایی رو میبینم واقعا حالم خوب میشه خدا خیرشون بده ولی بعضی ها میان خنجر به دست ...

آره بعضیا خیلی خوب حرف میزنن آدم آروم میشه...سعی میکنم دلمو باهاش صاف کنم اما قبلش بهش میگم دیگه تکرار نکنه..

بضی وقتا فک میکنم ته این دلخوریا چی میشه...میترسم از آخرش......

نترس و جلوش رو بگیر😐

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
الان تو اعصاب خودتو شوهرتو  در کل زندگیتو خورد کردی که زنداداشت ممکنه یه زری بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

نه آخه خودم چی مگه من آدم نیستم شخصیت ندارم......

نترس و جلوش رو بگیر😐

گاهی از دستم در میره زندگی.....

2738
گاهی از دستم در میره زندگی.....

کم کم دستت میاد من بعد ۶یا ۷سال درست شد 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
آره.....خیلی مقایسش میکنن منم بدم میاد..مثلا میگن داماد خالت فلانه اینجوریه با زنش فلان اما خب شرایط ...

ولي من اصن اجازه نميدم كسي بخواد مقايسه كنه و پشت شوهرم حرف بزنه😊

آره بعضیا خیلی خوب حرف میزنن آدم آروم میشه...سعی میکنم دلمو باهاش صاف کنم اما قبلش بهش میگم دیگه تکر ...

عالییییه دوسته عزیزم زندگی هنر می خواد تو از باهنر هاش باش💖💖💖💖

عالییییه دوسته عزیزم زندگی هنر می خواد تو از باهنر هاش باش💖💖💖💖

مرسی عزیزم😚

ولي من اصن اجازه نميدم كسي بخواد مقايسه كنه و پشت شوهرم حرف بزنه😊

منم نمیزارم..مستقیم نمیگن اما خب منظورشون همه شوهر منه....اخه ما یکم سخت ازدواج کردیم چون خانوادم مخالف بودن بخاطر همین خوبی هاشو نمیبینن همین که یه رفتار اینجوری کنه با حرفاشون زخم میزنن..

کم کم دستت میاد من بعد ۶یا ۷سال درست شد 

تو هم خیلی خوبی عشقی......مرسی دوستم

2706