2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین یلحظه خیلی ناراحتم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 121 پست
من مشکلم جلو جمعه فقط...تو خونه باهام خوبه ها...

فرقی نمیکنه.... باهاش صحبت کن.. بگو این موضوع اذیتم‌میکنه.

در بدترین شرایط جلو‌جمع حرفی نزن..

من به تمام ارزو هام میرسم... خدا اونارو بهم میده خیلی زود 
من که اگه شوهرم تکه تکه م کنه خانوادم براشون اهمیت ندارم😐😐😐😐😐 ولی خب من خودم برای خودم ارزش قا ...

بضی وقتا فک میکنم ته این دلخوریا چی میشه...میترسم از آخرش......

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ملانصرالدین و پسرش و خرش میرن بیرون. ملا میشینه رو خر مردم میگن بی رحم و نگاه کنید، بچش پیاده میره خ ...

خیلی عشقی....حق با توئه دوستم..

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤
2731
چهارساله هروقت عموهام باشن این میگه چرا فارسی حرف نمیزنن، خب تقصیر خودشه از بس کم حرفه و سرش تو گوشی ...

تا الان باید یاد گرفته باشه زبونشونو خب.....بگو یکم از گوشیت بیا بیرون دقت کن میفهمی حرفاشونو کمکم

2738
فرقی نمیکنه.... باهاش صحبت کن.. بگو این موضوع اذیتم‌میکنه. در بدترین شرایط جلو‌جمع حرفی نزن..

آره بازم باید صحبت کنم باهاش و کم نیارم تا درست شه..

خیلی بد بود ماهم از اون خانواده‌ها نیستیم که خوشمون بیاد از بی حرمتی ولی بعدهااااا آن قدر بلا سرم آو ...

ای جانم....انشاالله خدا همه رو سر عقل بیاره شوهرای ما رو هم 😊

تا الان باید یاد گرفته باشه زبونشونو خب.....بگو یکم از گوشیت بیا بیرون دقت کن میفهمی حرفاشونو کمکم

دقیقا 

تازه زبونشون سختم نیست 

کردیه، خود شوهرمم لره، خیلی شبیه همه دوتا زبون

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
فرقی نمیکنه.... باهاش صحبت کن.. بگو این موضوع اذیتم‌میکنه. در بدترین شرایط جلو‌جمع حرفی نزن..

دوست جونم مرسی از حرفای خوب و آموزندت 😍

خب عشقم کوتاه بیام بازم همینکارو میکنه که.....نمیکنه...؟

باهاش اين دفه اتمام حجت كن

و ديگه ناراحت نباش

من من جواب نميده

يكي بايد نيم من شه

به خوبي هاي شوهرت فكر كن

اگه اصلاح نشد ديگه پذيرا باش اون همينه ك هست

آدم امن زندگی آدم ها باشیم...🦋
2706