2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین یلحظه خیلی ناراحتم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم همین بود .درستش کردم😁😁😁 عین همین رفتار رو جلوی مادرش کردم .داشت می مرد.کبود شد  گ ...

مشکل من اینه نمیتونم کسی رو جلو بقیه خرد کنم..

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤
بزار یاد بگیره عواقب کار بد عذر خواهی هم داره   میتونست با لحن مناسب‌بگه یا خودش آب بخوره!!!

واقعا..

تصمیم گرفتم طوری زندگی کنم که چندسال بعد وقتی تو آینه خودمو میبینم بگم آفرین دختر تو گل کاشتی.....خدایا شکرت دوستت دارم❤
2728
گفت میاد بالا عذر خواهی کنه چرا گفتی نه . 

چه فایده ای داشت......

مشکل من اینه نمیتونم کسی رو جلو بقیه خرد کنم..

من خیلی خرد شدم دیگه برام شخصیتی نموند جوری لهش کردم که چشمای مادرش ۴تا شد 

نتیجه تربیت همین مادر شوهر بی شرفمه😒😒😒اینقدر شوهر عصبی نصیبم شد

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
خوب شوهرت خسته شده حالا یه دادی هم زده زندگیتو سره اینکه زن داشت تیکه میندازه یا غیره تلخ نکن بخود ...

اصن حالا زنداداشم به کنار مگه من خودم آدم نیستم....

2738
بهش بگو من دیگه بات جایی نمیام بام بد حرف میزنی

آره چندبار تصمیم گرفتم اینو بگم بهش.........

چه فایده ای داشت......

چرا نداشت . چرا فکر میکنید از یه اتفاقی همه همون برداشتی میکنن که شما میکنی . میذاشتی بیاد بالا صدات کنه . بگه اگر بلند صدات کردم معذرت میخواهم نمیدونستم که نمیشنوی گلم و از این حرفها . 

من خیلی خرد شدم دیگه برام شخصیتی نموند جوری لهش کردم که چشمای مادرش ۴تا شد  نتیجه تربیت همین م ...

مادر شوهر منم تربیت دادنش صفره واقعا....ینی تنها بامن اینجوری نیستا....فقط با خانوادم خوبه...

2706