2737
2734
عنوان

برگزاری مخفیانه عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 98 پست
[QUOTE=145772180]قول میدی اگه گرفتم چی خخاینا که میگم رعایت کن نمیگیری به خدا همون ماسک و دستکش که گ ...

آره خدا بزرگه ولی همون خدا میگه من بهت عقل دادم بهت میگن مثلا این کار رو انجام بدی واست خطر داره ولی تو انجامش دادی چه توقعی از من داری

عزیزم دیگه نباید این ویروس رو انکار کرد هس حتی در بعضی موارد خیلی هم خطرناکه دیگه منکر این نباید شد

من نظرمو گفتم و نه این ویروس بلکه همه ی امراض را تکذیب کرده ام و الحمدالله از روزیکه منکرشون شدم بجز سلامتی هیچی ندیدم و انشالله نخواهیم دید من عرض کردم فکر باعث سلامتی و برعکس میشه پس فکر سلامتیتون باشید به این چیزا فک نکنید 

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جرأتش رو داشتم همین کار رو میکردم تازه به خاطر همین که تالارشون تعطیل کردن کلی نفرین اون بنده خد ...

شما نرین 

هفته قبل عروسی داشتیم تو فامیل ما نرفتیم الان خبردار شدیم عروس و داماد و چندین نفر دیگ مبتلا شدن 

نمیدونم واقعا اینا ب چ قیمتی عروسی میگیرن 

خب تو ک چن سال صبر کردی ی سالم روش بخدا هیچ طوری نمیشه میگن مجبوریم اخه ب چ قیمتی 

الان این عروسی گرفتن چ فایده داره اخه 

هم عروس هم داماد افتادن گوشه بیمارستان فقط بخاطر این افکار احمقانه ک چن ساله نامزدیم و مجبوریم عروسی کنیم اگ خ مجبوری ی مهمونی خونوادگی بگیر برو سر خونه زندگیت چرا با جون مردم بازی میکنین اخه 

ببخشین طولانی شد 

اعصابم خرد شد اه

2728
2738
پسر عموش

اینا کارشون از ناآگاهی و خودخواهیشون هست متاسفانه.هیچ کس نباید بره.باید زنگ بزنین و عذرخواهی کنید و بگید به خاطر کرونا نمی رید.من بتشم نه خودم می رم نه خانواده ام رو می گذارم که برن.

من که میگم فکر بهش نکن اصلا به سلامتی و شادی فک کن آره ماسک بزن رعایت کن خودت کسی رو دیبوسی نکن من ق ...

عجب😐

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
پس ماسک و دستکش برا چیه؟ من که اصلا نمیزنم همه جا هم میرم تو استان و تو شهرمون زیاد میگن میگیرن ولی ...

شما داري به خودت و مردم شهرت خيانت ميكني و حق الناس سنگيني گردنته،شايد خودت نگيري اما ناقل بيماري باشي،ديگه زيادي هم اين خوش بيني ها خوب نيست!!!پس وسط خيابون چشم بسته راه برو بگو من به سلامت كامل ايمان دارم و هيچيم نميشه!جمع كنيد اين مسخره بازيارو...جون خودتون مهم نيست نباشه ولي به مردم رحم كنيم

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......
2706