2733
2739
عنوان

برگزاری مخفیانه عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 98 پست
تو باغ کرونا نیست .تو میز و صندلی هم نیست  ولی تو آدمها و وسایلی که با خودشون میارن که هست اون ...

پس ماسک و دستکش برا چیه؟ من که اصلا نمیزنم همه جا هم میرم تو استان و تو شهرمون زیاد میگن میگیرن ولی من بجز سلامتی هیچیزی را قبول ندارم بیماری کلا دروغه و من نمیگیرم و فکرشم نمیکنم امیدوارم یه روز افکار همه پلیدیها از ذهنها پاک بشه و سلامتی و سعادت و خوبی و خوشی سهم مردم بشه

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان  چند هفته  است  باز کردن  مازندران الان  این هفته  چند تا   ...

ببخشین چقدر رررررررر احمق و‌بیشعورن 

بیشترین  مرگ و میر رو داشتن و بیشترین ترددددد

چطور میگن قرمز نبوده......

مگه شهر ها قرنطینه هستن...از ماست که برماست

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2731
من که میگم فکر بهش نکن اصلا به سلامتی و شادی فک کن آره ماسک بزن رعایت کن خودت کسی رو دیبوسی نکن من ق ...

ببین  این  بیماری  هیچیش  مشخص  نیست

الان  میگن  از طریق  هوا  هم منتقل  میشه

تالارها  هم که سبستم تهویه درست و حسابی نداره

این چه حرفیه می نی اخهههه

این همه  کادر درمان خسته  ان

پس ماسک و دستکش برا چیه؟ من که اصلا نمیزنم همه جا هم میرم تو استان و تو شهرمون زیاد میگن میگیرن ولی ...

عزیزم دیگه نباید این ویروس رو انکار کرد هس حتی در بعضی موارد خیلی هم خطرناکه دیگه منکر این نباید شد

[QUOTE=145772180]قول میدی اگه گرفتم چی خخاینا که میگم رعایت کن نمیگیری به خدا همون ماسک و دستکش که گفتم چون میدونم فکرتو نمیتونی ازش پاک کنی گفتم وگرنه من بودم بدکن اینا میرفتم چون به سلامتی کامل الهی ایمان دارم 

خداوندا سپاسگذارم ڪه آرامشی بهم داده ای ڪه بپذیرم آنچه را ڪه نمیتوانم تغییر دهم و سپاسگذارم ڪه شهامتی داده ای ڪه تغییر دهم آنچه را ڪه میتوانم تغییر دهم خداوندا دانشی نیز بهم بده ڪه تفاوت این دو را بدانم ،( عشق قمر بنی هاشمی است و بس)
2738
پریروز ی خانومه رو دیدم دوتا بچشو ول کرده همینطور تو مغازه ..بدون ماسک و دستکش .نه خودش و شوهرش و نه ...

اینا  نمیدونن  اتفاق  یه  لحظه  پیش  میاد...

اینایی  که رو تخت  بیمارستانت  رو ببینن 

خیلیا  میگن  رفتیم  عروسی  یا ختم  یا بدون  ماسک  بودیم

پس ماسک و دستکش برا چیه؟ من که اصلا نمیزنم همه جا هم میرم تو استان و تو شهرمون زیاد میگن میگیرن ولی ...

شاید باهاش بر خورد نداشتی بستگی به شانس آت داره......ماسک زدی یکی سرفه کنه چشماتو‌ چکار می‌کنی مکه عینک محافظ هم میزنن

دستکش هم فقط آلودگی به همه جا منتقل میکنیم .چون روی پوست ده دقیقه میمیره ولی دستکش ساعتها میمونه.....منظور از دستکش پوشیدن وقتی دستکش پوشیدی دیگه با اون به کیف آت دست نزنی گوشیتو جواب ندی اصلا به وسایلات دست نزنی

نه اینکه باهاش کل شهر رو‌میگردن و آخرش با اپن دستکش گوشی جواب میدن. در باز می‌کنن

شما با فرد مبتلا بر خورد نداشتین

ولی یکی شاید فقط فقط  با این اشتباه  مبتلا بشه

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
من که میگم فکر بهش نکن اصلا به سلامتی و شادی فک کن آره ماسک بزن رعایت کن خودت کسی رو دیبوسی نکن من ق ...

اگر گرفت قول شما براش چه سودی داره؟ نکنید این کارها رو کافیه گارسنی که ظرفیت رو چیده مبتلا باشه نسخه همه پیچیده است 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706