2733
2739
عنوان

خواهش میکنم هرکی میدونه بیاد لطفااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 46 پست
من یه نفر رو میشناسم کارش میگن خیلی خوبه اهل گلستانه فک کنم بچه های اینجا شمارشو دادن، خاله ام فک کن ...

خواهش میکنم شمارشو برام بده امروز .یادت میمونه؟

تا خدا با من است زمانه با من است .

عمه منم اینجوری بود، گفت تا چند وقت انگاری  یه نفر میگفت بهم برو خودتو بکش، حتی گفت یه سری بهم گفته بود برو زیر راه پله طناب هست با اون خودتو خفه کن گفت بلند شدم برم دیدم بچه ام خوابه دلم براش سوخت گفت چندتا صلوات فرستادم خوابیدم، فک کنم اونم دعا گرفت تا خوب شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاثیرات قرنطینه و این مدت که همه روحی تحت فشار بودن.توروخدا علم رو ول نکنید بچسبید به خرافات

دقیقا منم میگم اثرات قرنطینه هست چهارماه تمام فقط تو خونه بودن حتی حیاط نمیرفت انقد از بیماری ترسیده بود شوک شده انگار الانم از تمهایی میترسه فقط

2731
دقیقا منم میگم اثرات قرنطینه هست چهارماه تمام فقط تو خونه بودن حتی حیاط نمیرفت انقد از بیماری ترسیده ...

خب دیگه ببرید پیش روانپزشک خوب میشه افسردگی این روزا واقعا پابه پای کرونا داره پیش میره اما کسی حواسش به اون نیست.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

من خودم متنفرم از دعا نویس چون دعا زندگیمو داشت نابود می‌کرد اول ببرید دکتر، منم این شماره رو برات پیدا میکنم، من خودم شوهرم عالی بود یه دعا محبت گرفتم تا بزاره بینی عمل کنم خدا شاهده شوهرم یه شب دعوا نمی‌کرد باهام خوابش نمی‌برد لذت می‌برد اذیتم می‌کرد تا باطل السحر گرفتم

2738
من خودم متنفرم از دعا نویس چون دعا زندگیمو داشت نابود می‌کرد اول ببرید دکتر، منم این شماره رو برات پ ...

لطفا و خواهشا شماشو برام بفرست درخواست دوستی بدم یا اینجا میفرستی

وقتی حرف از خود کشی میزنه  نمیگم که خدای نکرده حتما داره   این بیماری خودشو همینجوری نشون میده  بهتر ببرین دکتر تا درمان بشه حالا شوک هست یا از تنهایی اینطوری شده یا هر چیز دیگه

خانم حتمن ببرینش روانپزشک . این کم کم ممکنه احساس کنه یه نفر دنبالشه یا یه شخصی خیالی را ببینه و حتی به شما نشون بده. مثل بیماری اسکیزوفرنی... باید این افراد را به زور ببرین دکتر روانپزشک . اگه پیشروی کنه بیماریشون حتی ممکنه خودکشی یا دیگرکشی کنه

خانم حتمن ببرینش روانپزشک . این کم کم ممکنه احساس کنه یه نفر دنبالشه یا یه شخصی خیالی را ببینه و حتی ...

ببین تو روخدا نترسون منو اخه خواهرم واقعا هیچ مشکلی نداشت ه یک ماهه اینجوری شده با روانپزشک و دارو درمانی خوب میشه؟مبگه فقط نمیخوام تنها باشم دوس دارم دور وبرم پر باشه صحبت کنم 

تاثیرات قرنطینه و این مدت که همه روحی تحت فشار بودن.توروخدا علم رو ول نکنید بچسبید به خرافات

من دیروز یه برنامه میدیدم خود آخونده میگفت اینقدر دنبال دعا نویس و... نرین نگین بخت ما بستست و.. اون که عالم دینی هست خودس میگفت نه بعد مردم به شدت معتقدن به خرافات

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706