2726

سلام بچه ها خواهرم یه دختر شش ساله داره چون خانوادم شهرستان هستن منو خیلی تو اخبار خانواده دخالت نمیدن مخصوصا که خبر بدی باشه دیشب فهمیدیم خواهرم که یه بچه کوچیک داره شش ساله یک ماهه خونه مادرم هستن البته با شوهرش .خواهرم میگه تو خونه دارم دیووونه میشم همش یه چییزی میگه برو خودتو بکش میگه اون لحظه سرم فقط سوت میکشه از ترسم میرم لیوانو پر از قرص میکنم که بخورم زود بمیرم میگه تو خونه انگار دارم خفه میشم مثل مرغ سرکنده شدم همش از اتاق به اشپزخونه از اونجا به حیاط میرم انگار اختیارم دست خودم نیست میگه خواب ندارم با ترس میخوابم صبح زودم پامیشم میثل دیوونه ها میشم الان یک ماهه خونه کامانم میمونن .

چیکار کنیم توروخدا کسی اگه دعانویس خوب سحر باطل کن خوب میشناسه بگه میدونم الان میگن قرن چندم هستیم دعانویس چیه ولی ناچار شدیم خواهرم از دستمون داره میره

تا خدا با من است زمانه با من است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهرتون به روان پزشک احتیاج داره نه به دعا نویس . زودترم ببرین تا حالش بدتر نشده با این اوضاع این همه استرس حالا معلومم نیست تو زندگی مشترک چه وضعی داره بنده خدا مشکل براش پیش اومده بره حتما زودتر خوب شه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
شنبه نوبت روانپزشک داره اگه میگم دعانویس چون ناچار شدیم یهوو اینجور شده

تاثیرات قرنطینه و این مدت که همه روحی تحت فشار بودن.توروخدا علم رو ول نکنید بچسبید به خرافات

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706