2737
2739
عنوان

اه عصبییییم

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 52 پست

بهش زنگ نزن...بذار آروم بشه برمیگرده برگشت هم دیگه حالت عصبانی به خودت نگیر و کاملا عادی رفتار کن انگار که هیچی نشده.

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همون بهتر اخه اب بارون چيه خدايي

بهش میگن اب لیسان نمیدونم فک کنم خرافاتیا میریزن تو دهن مرده فک میکنن میبره بهشت ... یا 

دقیق یادم نیست مام بزرگ منم ازی جادو جمبلا داشت دروغه بابا

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
2728
بهش میگن اب لیسان نمیدونم فک کنم خرافاتیا میریزن تو دهن مرده فک میکنن میبره بهشت ... یا  دقیق ...

آب نیسان....تو مفاتیح دربارش نوشته

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

اب باران تمیز نیست باران اسیدی اصلا اولش اسیدی نیست وقتی از اسمان میاد اسیدی میشه باران اولش تمیزه ولی بعد هزار جور میکروب جم میکنه من الا نمیدونم این‌کارها چه معنی داره !!!

بهش میگن اب لیسان نمیدونم فک کنم خرافاتیا میریزن تو دهن مرده فک میکنن میبره بهشت ... یا  دقیق ...

جادو حنبل نیست 

دعا نیخونن به آب پاکی که آلودگی‌های زمینو ندیده و نعمت خداست برای تبرک و آروم شدن 

2738
جادو حنبل نیست  دعا نیخونن به آب پاکی که آلودگی‌های زمینو ندیده و نعمت خداست برای تبرک و آروم ...

اگر عقیده داری اوکی ولی بدون با صاف کردن اب باران تمیز نمیشه

اون برای قدیم‌بوده که تو هوا مونو اکسید کربن وجود نداشته الان تو هوای روستا هم گاز مونواکسید کربن وجود داره که رو مغز تاثزرات بدی میزاره اقلا تقطیرش کن بریز تو قابلمه بجوشون بعد یه کاسه استیل بزار تو قابلمه در قابلمه راببند رو درشم یخ بزار 

باز تقطیر بشه تمیز تره !

از من همین جوره موقع دعوا از یه بچه ۵ساله بدتره ...بازم به بچه ها حالا که بچه ها همه کاملا منطقی هست ...

آره بخدا 😞 هنوز گوشیش خاموشه لجم گرفت چهار تا دری وری بهش پیام دادم 😞 اه 😕

@tetiss     عزیزم چرا ترکیده تاپیکت نتونستم بخونم جوابتو الان اومدم  خبری شد از ...

اره عزیزم ماشینشو جرثقیل برده بود اونم دنبال کاراش بود 😑 شما چی خبری شد؟ 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2706