2733
2739
عنوان

اه عصبییییم

537 بازدید | 52 پست

شمام شوهراتون انقد پرو و بچن! 

شمام وقتی حتی خودشون مقصرن قهر میکنن! 

هر چی بگی سریع فقط میخان کارشونو توجیح کنن؟؟ 

بدتر از همه که عصبیم کرده بی اهمیتن و تو این جور مواقع گوشیشونو خاموش میکنن سریع؟؟؟ 

نمی‌تونم آروم شم و بهش فکر نکنم ... 

آدم آنقدر بچه؟ 

تو حال خوب داریم میگیم می‌خندیم 

رفت آشپزخونه گفت هوس کردم یچی بخورم رفت چشش خورد به بطری آب بارونی که مامانش داده بود که چند نفر دعا خوندن و متبرک شده 

((باید از صافی ردش میکردم با پارچه و میجوشوندم و ... وقت نکردم ینی دو هفتس کمرم عجیب درد می‌کرد که حتی نمازامو خم نمی‌شدم.)) 

حالا چشش خورد شروع کرد به حرف مفت زدن و بعدم گفت میرم میدمش به مامانم میگم تو عرضشو نداشتی😐😑😕

فک کن😐

هی با لبخند گفتم حالا بی‌خیال دیدم نه ول نمی‌کنه 

منم از کنارش پاشدم 

بعد چند دفعه رفتم با عصبانیت گفتم چرا انقد بی ادبو بچه ای باز چرت و پرتی گفت بعدم پاشد رفت گوشیشم خاموش کرد 

شاید باور نکنید الان چقدر دارم حرص می‌خورم 😞😞😤 

نمتونم آروم شم حالا طلبکارم هست 

دعا کنین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

متاسفانه بعضی مردا رشد عقلی نکردن و لوس و قهرقهرو و بچه ننه موندن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
هی واقعا  خدا کنه پشیمون شه 😕

ولش کن ۲هفته قبل نمیدونم سرچی شوهرم عصبانی شد لباس پوشید رفت نیم ساعت بعد برگشت  فرداش هم شام نخورد اصلا حرف هم تزدم خودش اومد منت کشید فقط گفتم چرا رفتی گفت رفتم یه دور زدم حالم خوب شد ول کن زیاد رو دادی 

ولش کن ۲هفته قبل نمیدونم سرچی شوهرم عصبانی شد لباس پوشید رفت نیم ساعت بعد برگشت  فرداش هم شام ن ...

آره بخدا پرو شده 

بدبختی اینه خودم طاقت نمیارم ینی باید یه مسأله حل بشه تا آروم شم

2706