2737
2734
عنوان

چند وقت بعد از سزارین سر پا میشید?

243 بازدید | 20 پست

وای من پشیمونم سزارین کردم . مثل فلج ها شدم از تخت نمیتونم بیام پایین و نمیتونم بچه رو بغل کنم.چقدر طول میکشه سر پا بشم؟

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عزیزم؟ درد داری؟ شیاف نمیزنی؟ من از همون شب بیمارستان پا شدم کارای بچمو کردم. آخه دست تنها بودم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2728

عه راستی عزیزم نگرانت بودم . امروز زایمان کردی ؟😙

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
چرا عزیزم؟ درد داری؟ شیاف نمیزنی؟ من از همون شب بیمارستان پا شدم کارای بچمو کردم. آخه دست تنها بودم.

وای جای بخیه میسوزه و درد میکنه حتی با شیاف

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2740
آره عزیزم بیچاره شدم از درد خیلی سخته

نترس گلم تا هفته ی دیگه توپ توپ میشی😄 تا دوسه روز دیگه هم سرپا 😘

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
وای جای بخیه میسوزه و درد میکنه حتی با شیاف

من سزارینم درد نداشتم. حتی شیاف هم فقط دو تا زدم. ولی خب نگران نباش. فکر نکن طبیعی بودی الان هیچ مشکلی نبود. اونم خواهر من بود دبگه.‌ طفلی کلی اذیت شد تا جای بخیه هاش خوب شه و بدون ترس بره دستشویی. نگران نباش. استراحت کن. قول میدم از ۱،۲ روز دیگه اوکی میشی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

دوتا شیاف صد بزن ...چهارپنج ساعتی دوتا دوتا...اصلا ضرر نمیکنی..بی درد راحت به زندگیت میرسی..من یکهفته اینکارو کردم تا درد میومد سراغم میزدم..ولی کلا جوگیر نشو که خیلی کار کنی واسه بخیه بده...چیزای نفاخ هم نخور میره زیر بخیه برفنا میری🌹