2737
2739
عنوان

چند وقت بعد از سزارین سر پا میشید?

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 20 پست

من ساعت ۱۰صب زایمانم بود.۱۲شب از تخت بلند شدم سختیشم همون اولین بار بلند شدن از تخت بود.از تخت ک امدم پایین.راه رفتم دیگ درد نداشتم.روز بعدش ک امدم خونه.اصلا ننشستم کارای خونمو انجام دادم.طوری ک مامانم بم چی میگفت.ک بیا استراحت کن وقت برا کارای خونه‌ت هست.آخه یه ماه بیشتر بود ب خونه دست نکشیده بودم.شیافم چن روز اول زدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ساعت ۱۰صب زایمانم بود.۱۲شب از تخت بلند شدم سختیشم همون اولین بار بلند شدن از تخت بود.از تخت ک امد ...

خسته نشده بودی از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب یه سره  طاق باز خابیده بودی پشتت درد نگرفته بود

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2731
خسته نشده بودی از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب یه سره  طاق باز خابیده بودی پشتت درد نگرفته بود

چرا خیلی اذیت بودم ولی گفتن تکون بخورم عوارض داره.گردن درد وکمردرد میگیرم بعدش.منم تکون نخوردم.حتی صورت فندقمم خوب ندیده بودم.ولی وایییی وقتی بلند شدم انگار بدنم رو از کمر نصف کرده بودن.از تخت امدم پایین یه خورده راه رفتم خوب شدم.

بستگی به هیکل داره 

من یک‌ماهه پیش دیرتر از شما سزارین شدم پست شمارو دیدم ترسیدم ولی زود سرپا شدم خیلی از سزارین راضیم 

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه