2737
2734
عنوان

تخمدان پلي كيستيك

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 75 پست
حتما به پیج فلورا تاجیکی سر بزنید تو اینستا متخصص در زمینه تنبلی تخمدانن و مشکلات باروری.bardari.ir ...

ممنون  من فالو  کردم

یه  سوال

ذخیره  تخمدان  صفره  یا  میگن  یک صدم  یعنی  فولیکول  ندارن؟؟

من  این اصطلاح  رو  از صحبت خانم دکتر الان شنیدم

من  با لتروزل   فولیکول  خوب داشتم  پس ذخیره  تخمدانم  نگران کننده  نیست؟؟؟

منم  pcoهستم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزيزدلم😢خيلي سخته ميدونم خدابزرگه حتماً قسمت اين بوده،نااميد نباش عزيزم❤️

ممنون من امروزم دوباره دردای سقطو دارم کمرم داغونه نه میتونم روش بخابم نه بشینم نه راه برم دیگه آدم نمیشم

..........
2742
دوفاستون ومتفورمین،اشتباه کردم بخاطر کرونا نرفتم دکتر سرخود قطع کردم واقدام کردم

بهداشت  رو رعایت  کن برو  دکتر

هیچی  نمیشهه

کرونا  تا یک سال  دیگم  هست  نمیخوای بری  دکتر؟؟؟

ماسک بزن

دستکش  بزار 

ضد عفونی کننده  همراهت  باشه

این همه  خانم باردار میرن دکتر تحت نظرن

من  خودمم ماه قبل  رفتم

رفتم  مطب  دیدم شلوغه  گفت دو ساعت دیگه نوبتم نیشه نوبت  گرعتم اومدم  داخل  ماشین نشستم بعد دو ساعت رفتم

بروووو  حتماااااا

ممنونم عزيزم،شما زير نظر اين دكتر بودين؟

بله خودشون تنبلی داشتن به مرور در این زمینه تجربه کسب کردن در اختیار بقیه میذارن

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
ممنون  من فالو  کردم یه  سوال ذخیره  تخمدان  صفره  یا  میگن &nb ...

ذخیره یعنی یائسگی هستن و زیر یک باید مدام تلاش کرد هورمونا بهتر عمل کنن تا یائسگی اتفاق نیافته.آزمایش amh باید بدی تا مشخص شه اونم مرکز معتبر نه هرجایی.اگه تا حالا خیلی دارو محرک فولیکول استفاده نکردی یا ivf نکردی نگران نباش

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2740
الان  ازمایشهامو دیدم  بالای ۹  بود

یک تاهفت معمولا نرماله.9 یعنی pco داری.یکم کارایی که دکتر تاجیک میگه رو انجام بده و پیاده روی کن تا نرمال صی.خدارو شکر ذخیرت بد نیست

يعني قبل ١٨سالگي موهاي بدنت كم بودن؟؟؟من قبل از ١٦سالگي بور بودم ولي يهو شدم مث ي مرده پر مو ك ارثي ...

هم  ازمایش  هورمونی دادم  هم  سونو  رفتم   سالمم

اره  قبلا  کم مو  و  بور بودم  چون  پوستم  سفیده  موهام  اصلا  معلوم  نمیشد.ولی  بعدش  اینجور شدم   ولی  اینم  بگم  از ژیلت  استفاده  کردم  بیشترشم  شاید  بخاطر اینه.

فقط حیدر امیرالمومنین است
همشون پولی هستن

نه تو لایو که رایگان اعلام میکنن خصوصیات رژیم و دارو همه چی رو.پولم بگیرن بابت ویزیت یا رژیم خصوصی و مشاوره ۲۴ ساعته میگیرن.پول رژیم هم بگیرن مستقیم واریز میشه به حساب خیریه.

سلام عزيزم،ميشه راهنمايي كنيد چطوري؟؟

ببین عزیزم از روز ۵ پریودی شروع میکنی هرروز اندازه کف دست کلم بروکلی رو آب پز میکنی میخوری...به همین راحتی 

تا روزی که دوباره پریود بشی ..‌پریود که شدی دیگه نمیخوری تا روز ۵ سیکلت ...دوباره از روز ۵ شروع به خوردن میکنی...این چرخه رو چند ماه ادامه بده ،،،خیلی تاثیر داره خیلی راحت،،اونا که خیلی جواب گرفته بودن    

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2706