2737
2734
عنوان

تخمدان پلي كيستيك

2058 بازدید | 75 پست

سلام دوستان من مجرد هستم و ٢٣سالمه و تخمدان پلي كيستيك دارم ك از ١٦ سالگي متوجه شدم،چند وقت پيش ازمايش هورموني دادم و هورموناي مردونه ي بدنم ب شدت بالا بودن و ٩٠٠و خورده اي بودن،دكتر قرصاي شيميايي بهم داد ولي استفاده نكردم ب جاش داروي گياهي استفاده كردم و رژيم غذايي گرفتم ولي تأثير زيادي روي درمان و رفع موهاي زائد بدنم نداشت(اينم بگم ك بدن من ب شدت موي زائد دراورده)كسي هست ك مشكل منو داشته باشه بتونه كمكم كنه؟؟واقعاً خسته شدم از اپلاسيون و اصلاح،با اين وضعيت اصلاً دلم نميخواد ازدواج كنم،روز ب روزم بدتر ميشم

چن سالم هست ليزر انجام ميدم اصلاً روي من تأثيري نداره

من مشکل تورودارم و ازمجردی موزائد زیرچانه و اینا دراوردم الانم ک دوساله اقدامم وباردارنمیشم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

موهای سرت چی نمیریزه واسه من افتضاح شده 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم پلى كيستيك بودم

دور سينه ام موى زائد داشتم 

چند تا دونه هم زير چونه ام ولى اونقدرى نبود كه اذيت شم

ليزر رفتم كمترم شد

دكتر رفتم قرصاى هورمونى خوردم هيچ تاثيرى تو موهاى زائدم نداشت ولى كيستامو از بين برد

چرا قرص نخوردى؟

2738

حتما دارو مصرف کن زیر نظر متخصص باش

چون بعد از ازدواج احتمال دیر باردار شدن داری

منن اینجوری بودم و هنوزم هستم درمان قطعی نداره

ولی زیر نظر متخصص حتما باش

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

من اینطوری بودم توی باروری هم خیلی اثرگذاره...هم باید وزنت بیاری پایین اگه بالاس وهم زیرنظردکترغدد بری.بعداز۶ماه ک دارو مصرف کردی بعدبهت میگه درکنارش لیزر برو.بدون مصرف دارو لیزر جواب نمیده.بایدحداقل۲سال زیرنظردکترغدد باشی الان بهترین موقعیته چون اگه متاهل بودی دوران بارداری وشیردهی نمیتونی دارومصرف کنی وبدترمیشدی.ازالان بروزیرنظردکترغددان شاالله حل میشه مشکلت

ولی اینم بگم بهتون امید بدم

من با دارو باردار شدم 

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
1سال

من ایندفعه ک رفتم دکتر برام داد چون یه جوش بزرگ زده بودم بعد مدت ها...بعد خیلی از عوارضش گفتن ترسیدم نخوردم یعنی بخورم؟؟؟

و اینکه مگه نباید سه ماه بخوری و یکماه استراحت...شما یکستل مداوم خوردی؟

2706