2737
2739
عنوان

خوابم نمیبره داغونم عزیزا

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 26 پست

مهربونم من داره گوشیم خاموش میشه بعد نماز صبخ دو رکعت نماز حاجت برات میخونم ....تو هم برای هر مشکل زناشویی حتی اگر خیلی هم بد باشا11 صلوات+سوره نسا +1 صلوات معجزه میکنه التماس دعا

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
عزیزم لزومی نداره به کسی توضیح چون هرچقدر بیشتر توضیح بدی بیشتر نمیفهمن حتی خانواده خودت سعی کن بری ...

ب قدری از شوهرم متنفرم ک بدم میاد ازش تقاضای چیزی رو بکنم اما فقط میخوام خودمو نجات بدم حتما اینکارو میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دلمو زمونه سیاه کرده اجی کینه ای شدم خیلی چیزا قابل هضم نیس گفتنش راحته اما فراموش شدنی نیس مخصوصا و ...

از کدوم شهری؟ دیالوگهات به دهه ۷۰ و ۸۰ نمیخوره 

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2728
ب قدری از شوهرم متنفرم ک بدم میاد ازش تقاضای چیزی رو بکنم اما فقط میخوام خودمو نجات بدم حتما اینکارو ...

دوست عزیز سعی کنید نمازهاتون اول وقت بخونید وبا خدا بیشتر انس بگیرید از خدا بخواید راهی رو که به صلاح تونه جلو پاتون بزاره 

روانپزشک هم حتما برید

اشتباه روی اشتباه نه ۱۲ سال سن ازدواجه ن ۱۲ سال بزرگ تر کیس مناسب اما مطمعنا شما تایپسک نزدس که اینو بهت بگن ولی میشه ازت خواهش کنم بچه دار نشی بخدا تو این دنیا کارایی جز ازدواج و یچه بدتیا اوردن هست ک دخترا میتونن انحام بدن گیرم صوهرتون پول روانشناس نمیده پول کلاس و باشگاهم نمیده؟ پول کتابم نمیده ؟؟؟؟ منم افسردگی دارم ولی میدونم ۵۰٪ش دست خودمه اگر خودم همت نمیکردم الان مثل ۵ سال پیشم مونده بودم 

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2738
دلمو زمونه سیاه کرده اجی کینه ای شدم خیلی چیزا قابل هضم نیس گفتنش راحته اما فراموش شدنی نیس مخصوصا و ...

به خودت کمک کن.چندتا نفس عمیق بکش. به زیبایی های طبیعت فکر کن🌺🌴⁦🌦️⁩🌈دلت رو به خدا بسپار🕋نرمش های کششی رو ترک نکن.🙆 خوب زندگی کن. اصلا به غم  اجازه نده بیاد توی دلت⛔ 

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
اشتباه روی اشتباه نه ۱۲ سال سن ازدواجه ن ۱۲ سال بزرگ تر کیس مناسب اما مطمعنا شما تایپسک نزدس که اینو ...

باشگاه میرفتم بخاطر کرونا نمیرم اما تو خوانواده ی اینا زن جماعت تنها نباید بیرون بره عقب مونده ان

خداوند در آیه ۵ سوره مائده می‌فرماید: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا عَلَيْكُمْ أَنْفُسَكُمْ... یعنی ای کسانیکه ایمان آوردید مراقب خودتان باشید...

وقتی خدا اینطور قاطع دستور میده پس حتما باید اطاعت بشه. مراقبت از خود دستور خداست. چه جسمی چه روحی.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲