2703
2553
عنوان

خوابم نمیبره داغونم عزیزا

448 بازدید | 26 پست

سلام دوستای خوبم حالتون چطوره...تا الان خوابم نبرده فکرم درگیره و بدجوری حالم بده لطفا کمکم کنین میخوام براتون دردودل کنم...تو زندگیم سختی زیادی کشیدم فک نکنین دارم دروغ میگم همه ی اینا عین واقعیته...من ۱۹ سالمه و دوبار ازدواج کردم بار اول زوری بود تو ۱۲ سالگی ک بخاطر اعتیاد طلاق گرفتم نزدیگ ب چهارسال طلاقم طول کشید و توی این مدت و ی سال بعدش من فقط خونه نشین شدم پدرو مادرم نزاشتن درسمو ادامه بدم دستو بالمم برای هرکاری بسته بود توی اون مدت فقط سرگرمی من تلگرام و اینستا و کلا فضای مجازی بود هفته ها پامو از خونه بیرون نمیزاشتم اوضاع روحی داغونی داشتم ب دردی نمیخوردم هدفی نداشتم و همه ی همسن های من همه در تکاپوی درس و تفریح و ازدواج و نامزدی بودن و من روز ب روزبیشتر غصه و افسوس زندگیم رو میخوردم اینکه چ ها ب من گذشت و تموم شد بماند با ی دل شکسته من موندم من...بعد طلاقم با شوهرم ازدواج کردم ک ۱۲ سال ازم بزرگ تر هستن از هر لحاظ ک بگی خوبه اما خب میدونین تفاوت افکار بازم ادمو اذیت میکنه اول نامزدی شور و هیجانش برای من عالی بود اما بعد ها خیلی براش عادی شدم اینم بگم شوهرم پسر بود بعد سه چهارماه بعد عروسیم من حامله شدم روز هارو میشمردم وقت غربالگریم برسه وقتی رفتم پیش دکتر گفت ک بچه ایست قلبی کرده واقعا در تمام عمرم ب اندازه ی اون روز غمگین نبودم جای خالیشو هنوزم بعد مدت ها حس میکنم روز ب روزم داغونتر میشم بعد سفط رفتم خونه ی مامانم ک ازم مراقبت کنه اما بعد ی هفته ک شوهرم اومد دنبالم چت هاشو با دو سه تا خانوم دیدم ک ازشون تعریف کرده بود با اینکه واقعا از هرلحاظ خیلی خیلی از شوهرم سرترم اما اینکارو باهام کرده بود گذشت و ازم عذرخواهی کرد من افسردگیم خیلی شدید شد و کم کم ازش دلسرد شدم بعدا باز بهتر شده بودم ک ی گند کاریه دیگه اش رو شد و معلوم شد با ی زنی دیگ نمیدونم تا چ حد در ارتباط بود خودش ک میگه میخواستم کمکش کنم اما کدوم گربه ای محض رضای خدا موش میگیره؟منم بخاطر طلاق قبلیم نتونستم کاری کنم چون ابروم میرفت برگشتم چیز مشکوکی ازش ندیدم انا ب شدت ازش متنفر شدم و بهش شک دارم هیچ کششی تسبت بهش ندارم از طرفی گذشته ازارم میده خودش میبینه حالم بده اما ی بار ازم نپرسیده چرا انقدر تو خودتی میدونم ک بهش بگم منو ببر پیش روانشناس عمرا اینکارو نمیکنه پولشم بهم نمیده دارم میترکم همش احساس سردرگمی دارم دوس دارم همش گریه کنم انگار چیزی گم کردم بی قرارم لطفا کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تا روانشناس نرین درست نمیشین وبه احتمال زیاد به داروهم شاید نیاز داشته باشین

دلم خیلی برات میسوزه درکت میکنم چون خودمم افسردگی وبی هدفی داشتم خیلی حس بدی هست خواهش میکنم برو میش روانشناس یا روانپزشک کمک تون کنه 

روانشناس در دست رست نیس کاری نمی تونی بکنی  ولی اینو بدون بخوای به بدبختی هات فکر کنی یا سر تو ...

اینکه بی اعتمادیم ب شوهرم خاطرات گذشته روهم تداعی میکنه شکاک بودن بدترین حسه

2714
تا روانشناس نرین درست نمیشین وبه احتمال زیاد به داروهم شاید نیاز داشته باشین دلم خیلی برات میسوزه د ...

کسی درک نمیکنه کسی هم نمیفهمه ک واقعا من حالم بده مسخرم میکنن

با سردی و نفرت بدتر خودت رو بدبخت می‌کنی. اگه شوهرت گناهکار باشه بعد از مرگش عذاب میشه تا وقتی نبخشی باید تو جهنم بسوزه. اما الآن چرا داری عمر خودت رو با غصه خوردن هدر میدی؟ اجازه نده با تکرار خاطرات تلخ مزه ی افکارت تلخ بشه.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
اینکه بی اعتمادیم ب شوهرم خاطرات گذشته روهم تداعی میکنه شکاک بودن بدترین حسه

میدونم ولی فقط خودتی که میتونی بهش فکر کنی یا نکنی برفرض روانشناس یادت میده با چه راهکارهایی ! ولی انجامش با خود ته فکر و خیال کنی تا اخر عمر فایده نداره پس بیا این فکرا رو نکن بجاش کار دیگه کن شاید فایده کرد 

یا اونقدر فکر کن بهش که خسته شی از بی نتیجگیش و ول کنی 

میدونی خوبه که زمان به عقب نمیگرده به زندگی اولت برنمیگردی به روز ای بدتر از الا نت برنمیگردی خوبه که زمان میگذره اونقدر کار کن که شبها از خستگی بیهوش بشی

با سردی و نفرت بدتر خودت رو بدبخت می‌کنی. اگه شوهرت گناهکار باشه بعد از مرگش عذاب میشه تا وقتی نبخشی ...

دلمو زمونه سیاه کرده اجی کینه ای شدم خیلی چیزا قابل هضم نیس گفتنش راحته اما فراموش شدنی نیس مخصوصا وقتی همه ی اینا تو سن پایین تو ذهنم حک شده

کسی درک نمیکنه کسی هم نمیفهمه ک واقعا من حالم بده مسخرم میکنن

عزیزم لزومی نداره به کسی توضیح چون هرچقدر بیشتر توضیح بدی بیشتر نمیفهمن حتی خانواده خودت

سعی کن بری پیش روانشناس بعد اگه صلاح دونستن بری پیش روانپزشک 

اگرهم شوهرتون نمیبره با مادرت برو یا دوست یا اصلا تنهایی برید چه اشکالی داره

2706