2733
2734
میگم بریم شهریاری جایی  مادربزرگم اینا شهریارن  الان تهرانپارس

تهرانی اخی من میخوام بیام دانشگاه تهران خیای دوس دارم اونجارو محله هارم نمیشناسم که 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مگه کجایی تو؟؟

یه مدت تبریز بودم الان اردبیل

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
من نامزدمم داره گفتم‌نصب کنم گفت چیز بدرد بخوری نداره ولی خب جرات نداره بگه ن میدونم خوشش نمیاد  ...

چی بگم مگه اینستا چی داره من ندیدم تاحالا

اها دانشگاه تهران قبول شدی؟؟؟؟

نه دوس دارم قبول بشم امسال نشه حتما سال بعد قبولم

قر وقاطی همه چی داره ولی خب دقیق نمیدونم مشکلش کجاس

مادخترخوبی هستیم ولی خدایش وقت ادمو میگیره 

ایشالا عزیزم تلاشتو بکن خیلی کار بزرگیه

انشالله 

عزيزم به ترك ،لر ،فارس و ..بودن ربطى نداره بستگى داره به درك و فرهنگ خونواده اى كه قراره باهاشون وصلت كنى...ما تو خونوادمون همچين چيزى نداريم كه بگيم وظيفه عروسه و حتما بايد كار كنه،هيچ انتظارى از عروس نداريم ولى خداروشكر عروسمووون خيلى باشعوره🧿🧿من نميگم كار كنيد يا نه ولى اينو در نظر بگيريد نه مادر شوهر نوكر عروسه،نه عروس نوكر مادر شوهر،با يه سفره جمع كردن يا نميدونم ظرف شستن چيزيتون نميشه

2706