2737
2739
اوهوم  ولی این گیر دادنا باعث میشه بیشتر کنجکاو شم

اره ول کن مردن دیگه من دایی هام جوونن اونا یکم روم حساسن مخصوصا اخری 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرفش گوش میدی؟؟

اره مثلا من از چادر بدم میاد قبلا به شوخی میگفت ولی ته دلش میخواست میگفت چادرت کو یا اگه جلوش ارایش کنی بدبختت میکنه فک کن یه بار دوستش بهم گفت چه نازی تو عروسی خالم یه جوری گفت فقط من شنیدما بعد فهمیدم زده تا حد مرگ دوستشو 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2742

من دوستم عروس ترکا شده البته تبریز نیست و شهر کوچیکم هست ازش و از جاریاش یه کارایی میکشن که نگوو معمونی باشع اول همه میزن و اخر باید لیان

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
اره مثلا من از چادر بدم میاد قبلا به شوخی میگفت ولی ته دلش میخواست میگفت چادرت کو یا اگه جلوش ارایش ...

ای وای😂😂چرا زده اخه

واقعا چادر میپوشی؟؟؟

منم اون یکی عموم خیلی گیره 

قبلنا یه بار مداد کشیده بودم تو چشمم تا منو دید گفت برو بشور بار اخرت باشه .دیگه هیچ وقت ارایش نکردم حتی تو نامزدیمم جلوش حرات نمیکردم ارایش کنم😂😂

ای وای😂😂چرا زده اخه واقعا چادر میپوشی؟؟؟ منم اون یکی عموم خیلی گیره  قبلنا یه بار مداد کشی ...

نه بابا چادر چیه 🤣🤣داییم واسه خودش میگفت به چیزی اره اینم رو ارایش گیره  یه رژ میزنم میگه ببینم این چیه زدی اصلا واسه چی زدی انقد میگه میرم پاک میکنم اخرش😤

ای وای😂😂چرا زده اخه واقعا چادر میپوشی؟؟؟ منم اون یکی عموم خیلی گیره  قبلنا یه بار مداد کشی ...

خوب به من تکه انداخته بود بعد رفته از داییم پرسیده این دحتره کیه اسکل داییم تا خورده زده 🤣😃ولی کیف کردما

2740
😂😂 خدا نکشدت چقد خندیدم

اره دوستش نمیدونست خواهرزادشم بیچاره 

2706