2733
2734
تمیز کی بودم من 😂

قبلا دیدم خونتونو😍😊

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم عکس بچه های من همشونم طبیعی بدنیااوردم😁😁😍😘

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
کی؟

خودش میدونه😁

چون ریپلایش کردم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2728
سلام عزیزم. تمام آزمایشهای بارداری عالی بود.بچه چون وصله به جفت مادر پس خون مادر تو رگهاش جریان داره ...

آخخخ چقدر ناراحت شدم.عززیزم.به حق بهتربنهای خداوند که بچتون سالمه سالم بیاد بغلت

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
خودش میدونه😁 چون ریپلایش کردم

اها

ولی ریپلای نکردی عزیزم😑

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
آخخخ چقدر ناراحت شدم.عززیزم.به حق بهتربنهای خداوند که بچتون سالمه سالم بیاد بغلت

خیلی مهربونی😍مرسی.تو بغلمونه😁ولی خب تحت درمانه دیگه😔همش استرس داریم که نکنه دچار خونریزی داخلی بشه.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2740
واای خیلی دخترت بامزس خیلییییی 😄😄😄اگه کنارم بود میچلوندمش 😋😋خیلی وقته عکسش ندیدم یه عکس دیگه هم ...

چشماش صبحا طوسی رو ب سبزه فعلا رنگ مشخصی نداره تو عکس مشکی میفته ولی مثل خودم زاغ نشد ممنون گلم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
قبلا دیدم خونتونو😍😊

زیارتت قبول

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

این گلدونمو خیلی دوس دارم 😍😍😍

شوهرم رفته بود شهرستان برام آورد....

از ۱۰۰۰شاخه رز بیشتر خوشحالم کرد

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
چند گرم شد گلم؟ 

پلاک و زنجیر باهم ۴ گرم و خورده ای 

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
اینم عکس بچه های من همشونم طبیعی بدنیااوردم😁😁😍😘

دومی رو میخوام چقد نازه.ارسالم دارید؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
دومی رو میخوام چقد نازه.ارسالم دارید؟

بله دارم به همه جا

دومی پونرده سانتی واویز وجاکلیدیه فقطم یکیش مونده تو همین رنگ لباس

2706