2737
2734
بله دارم به همه جا دومی پونرده سانتی واویز وجاکلیدیه فقطم یکیش مونده تو همین رنگ لباس

چنده

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
چشماش صبحا طوسی رو ب سبزه فعلا رنگ مشخصی نداره تو عکس مشکی میفته ولی مثل خودم زاغ نشد ممنون گلم  ...

وااای😍😍😍چقدر نازه خدا حفظش،کنه خیلی دوست داشتنیه 😚😚لپاشو نیگااا😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چنده

25تومن گلم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
25تومن گلم

هزینه ارسالش چنده؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731
اها ولی ریپلای نکردی عزیزم😑

چرا چون فقط عکس گذاشتن و متنی ننوشتن معلوم نیست که کیو ریپلای کردم

اما برای خودشون اعلانش میره

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
چرا چون فقط عکس گذاشتن و متنی ننوشتن معلوم نیست که کیو ریپلای کردم اما برای خودشون اعلانش میره

جدی؟نمیدونستم 

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
جدی؟نمیدونستم 

آره اینطوریه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2738
هزینه ارسالش چنده؟

8تومن عزیزم

کدوم شهرهستید؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
8تومن عزیزم کدوم شهرهستید؟

اهواز

اهواز

من تهرانم 

اینم ای دی تلگراممه

@Mah_lei

اگه اکی بود بهم پیام بدین ادرس وکدپستیو..که براتون ارسال بشه😊😍

فقط سرش زنجیر واسه اویز کردن داشته باشه دیگه؟

من تهرانم  اینم ای دی تلگراممه @Mah_lei اگه اکی بود بهم پیام بدین ادرس وکدپستیو..که براتون ا ...

عزیزم بهت اطلاع میدم