2733
2734
عنوان

چرا شوهرم نمیمیره خسته شدم دیگه

2152 بازدید | 94 پست

چند وقته واقعا دیوونه شده در حالیکه خیلی آروم بود همش غر میزنه عصبیه  الکی میگه بدن درد دارم سعی میکنم باهاش راه بیام ولی هی سر بچه ۱۵ ماهه من بداخلاقی میکنه گریشو  در میاره در حالیکه بیچاره بچه خیلی ارومه  کثافت الان سر ی چیز الکی زد بچمو  دارم دق میکنم مگه چیکار کرد بود بچم کاش دستش بشکنه تا یاد بگیره از این غلطا نکنه یعنی میشه

عزیزم سخت نگیر پیش میاد 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

بچه پونزده ماهه مگه کتک داره خداااا🤐

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

آروم باش!!!

جا این‌که دردشو بفهمی و درمانش کنی 

اون بمیره تو با یه بچه کوچیک میخوای چیکار کنی!!!

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740
بیاید آرزوی مرگ نکنیم ..نفرین نکنیم ...دوس خویم انشالله همسرت سر ب راه بشه ...تو فشار اقتصادی و کاری ...

نه داره خیانت میکنه میدونم حتی میخوام صحبنت کنم باهاش ببینم چشم میگه تو مریضی 

2706