2733
2739
عنوان

واکسن هیجده ماهگی و عوارض بعد ان

| مشاهده متن کامل بحث + 33118 بازدید | 43 پست
مگه به دستشون میزنن؟من فکر کردم با پاشون واکسن میزنن؟ آخه پسر من قبل یه سالگی خیلی خوش غذا بود خوب ...

یکی تو دست میزنن یکی تو پا 

توی پا خیلی درد داره

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه واقعا؟؟همش نگرانم،فردا زنگ بزنم ببینم دکترش چی میگه

اره پسرمنم تب داشت و بیحال و ایراد گیر شده بود الکی نق میزد.حتما تلفنی مشاوره بگیر از دکترش میدونی ک همه جا الوده هس این واکسنم ک زدیم از روی اجبار بود و با ترس و لرز از کرونا

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
مگه به دستشون میزنن؟من فکر کردم با پاشون واکسن میزنن؟ آخه پسر من قبل یه سالگی خیلی خوش غذا بود خوب ...

من امروز زدم واکسن۱۸ماهگی پسرمو

یکی ب دست ،یکی ب پا

خدایا سلامتی و امنیت رو‌از هیچکس نگیر😘😘، ا
2731
عزیزم منم یه هفته دیگه پسرم واکسن داره خیلی اذیت میشن؟ یه سوالی پسر من خیلی شیطونه چند ماه هم هست خ ...

مال منم اینطوربودخداروشکرفقط همون روزیه کم تب کردخوب شدازهمون اول حوله داغش کن وقطره ان شالله اذیت نمیشه

یکی ب دست یکی ب پا.پسرمن از اول بدغذا بود 😞

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  

نه والا این همه زدن تا الان اینجوری نشده ...من دوتا پسر دارم هر دوتا رو هم زدم فقط همون دو روز اول تب دیگ تموم ،راستش به هر چی فک کنی همون میشه زوم نکن رو این مسائل دو روزش ک تموم شد سالم و سرحال هیچی هم نمیشه 

2740
نه چون  بچه ات اون موقع تب کرده اونایی که بعد از امپول همون روز مثلا تب و بی قراری نکنن رو میگن ...

ان شا الله ک همینطور باشه.التماس دعا عزیزم

ممنون گلم،آره فردا ببرمش هیچی هم نمیخوره

واسه غذا خوردنش سعی کن گولش بزنی پسر منم بد غذاست یا نمیخواد بخوره یا باید دنبال سرش برو دهنش کنم منم بازی بچه گونه و فیلم و اینا واسش میزارم سرگرم بشه بعد بهش غذا میدم همیشه این کارمه

نه بابامن ندیدم اطرافم تا حالا چنین چیزی پسر اولمم زدم طوریش نشد استرس الکی نداشته باش اونا مشکل بچش ...

ان شا الله ک همینطور باشه والا این کرونای لعنتی همه رو استرسی کرده 

نه والا این همه زدن تا الان اینجوری نشده ...من دوتا پسر دارم هر دوتا رو هم زدم فقط همون دو روز اول ت ...

ان شا الله .ممنون عزیزم خدا پسراتو حفظ کنه

ان شا الله ک همینطور باشه والا این کرونای لعنتی همه رو استرسی کرده 

فکرشو نکن انرژی منفی به خودت و بچت میدی من ندیدم تا حالا اگه بود درمونگاه هم بهمون میگفت فقط گفت درد داره و تب میکنه همین