2726
عنوان

واکسن هیجده ماهگی و عوارض بعد ان

32630 بازدید | 43 پست

سلام مامانای نازنین  یکشنبه صبح رفتیم واکسن پسرمو زدیم همون روز هی گریه میکرد و بیقرار بود و درد داشت از شبش تبش شروع شد هر از چهارساعت شربت پروفن بهش میدم تبش کنترل میشه.شنیدم ک این واکسنه ممکنه چند روز بعدش دردش شروع بشه یا علایمی مثل سرماخوردگی ابریزش بینی و اسهال و استفراغ و این علایما داشته باشه.ینی ممکنه بعد از ده پونزده روز دوباره شروع بشه ؟

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  

نه عزیزم اتفاقا منم چهار شنبه هفته پیش واکسن 18 ماهگی پسرمو زذم فقط تب کرد الانم مشکلی نداره خدا رو شکر 

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم اتفاقا منم چهار شنبه هفته پیش واکسن 18 ماهگی پسرمو زذم فقط تب کرد الانم مشکلی نداره خدا رو ...

توی همین سایت خیلیا نوشته بودن دوسا روز اول بچشون خوب بوده ولی بعد از یک هفته شروع شده علایم سرماخوردگی اسهال و استفراغ و تشنج.خیلی استرس دارم

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
سلام،هجده ماهگی رو نمیدونم،دخترم 6 ماهشه،شنبه واکسنشو زدیم،تا الان تب داره،بیحالم هست خیلی نگرانم،فر ...

فکر نکنم دیگه از واکسن باشه پسر من شبش تب کرد نهایت تا فردا ظهر تبش خوب باید بشه...حتما ببرش دکتر عزیزم

عزیزم منم یه هفته دیگه پسرم واکسن داره خیلی اذیت میشن؟ یه سوالی پسر من خیلی شیطونه چند ماه هم هست خ ...

فقط موقع سوزن زدن ب دستشون درد داره.گریه میکنن دیگه والا منم ک ی ادم بزرگم از امپول میترسم. پسرمنم بشدت بدغذاس و اصلانم وزن نگرفته بود 

سلام،هجده ماهگی رو نمیدونم،دخترم 6 ماهشه،شنبه واکسنشو زدیم،تا الان تب داره،بیحالم هست خیلی نگرانم،فر ...

عزیزم عادیه ب من گفتن حتی تا یک هفته عادیه.توی این اوضاع کرونا دکتر نبر سعی کن تلفنی از دکترش سوالتو بپرسی.

توی همین سایت خیلیا نوشته بودن دوسا روز اول بچشون خوب بوده ولی بعد از یک هفته شروع شده علایم سرماخور ...

نه بابامن ندیدم اطرافم تا حالا چنین چیزی پسر اولمم زدم طوریش نشد استرس الکی نداشته باش اونا مشکل بچشون حتما ربطی به واکسن نداشته

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
فقط موقع سوزن زدن ب دستشون درد داره.گریه میکنن دیگه والا منم ک ی ادم بزرگم از امپول میترسم. پسرمنم ب ...

مگه به دستشون میزنن؟من فکر کردم با پاشون واکسن میزنن؟

آخه پسر من قبل یه سالگی خیلی خوش غذا بود خوب وزن میگرفت...الان دیگه هیچی نمیخوره نه شیر نه ماست هیچی هیچی...یه ماه پیش 10300 بود وزنش

شربت استامینوفن هر از چهارساعت دوبرابر وزنش بده بهش.ی دستمال نمدار روی جاهای نبض دار بدنش بزار مچ دست پیشونی  مچ پا و روی ناف و شکم ولی اب یخ نباشه ها.فقط نمدار باشه.لباس کمتر بپوشون نخی باشه بهتره.اگه امکانش هست پوشکش نکن چون خودش خیلی دمای بدنو بالا میبره.اب سیب واسش بگیر اگه میخوره بده بهش.تبو میاره پایین.

2706