2737
2739
عنوان

کرونا گرفته ها

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بویایی و چشایی اصلا نداشتم ولی بدن درد داشتم و بیحال بودم آزمایش دادم گفت چیزی نیست خدارو شکر

ازاطرافیان کسی نگرفت مثل شما؟؟

مامانم فقط چشاییشو ازدست داده آز داده گفتن چیزی نیست

البته چندروز قبلش مسموم شد باخاکشیر مونده تو آب

بعدا بویاییشوازدست داد

بچه ها هر کس حس چشاییشو ازدست بده حتما کروناست؟؟؟ میگن ی ویروس دیگه ست ک چشایی رو از دست میده آدم و ...

آزمایش بده

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
کاش نمیرفتی عزیزم . من خودم برای دیدن پدر و مادرم دلم پرپر میزنه ولی نرفتم

پدوشوهرم اینا دم به د ق یقه زنگ  میرنن حوصلمون سر رفته بیاین بریم  فلان جا ما ۱۸۰۰ کیلومتر  دوریم

امام رضا، خودت به خدا بگو.....🙏🤲🤲
2738
ازاطرافیان کسی نگرفت مثل شما؟؟ مامانم فقط چشاییشو ازدست داده آز داده گفتن چیزی نیست البته چندروز ق ...

چرا ماها از برادر شوهرم‌اینجوری شدیم ولی اون میگفت کرونا نداشته دیگه خدا عالمه نمیدونیم ۵ نفر تو فامیل اینجوری بودیم‌ولی خداروشکر خوب شدن

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
منم میگم  همش وایتکس اینطوریم کرده

وایتکس کمردرد میاره؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چه میدونم والا من تا حالا اینطوری بویایی و چشاییمو از دست نداده بودم .. هنوزم حس میکنم کامل برنگشته ...

داشتی

ازپایش خون بده ببین بدنت ایمن شده یا نه.‌ایشالله که شده راحت میشی

اکثر اوناییکه کرونا میگیرن مثل این میمونه که واکسن زدن. بدنشون مقاوم میشه نسبت به ویروس

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706