2726
عنوان

کرونا گرفته ها

730 بازدید | 42 پست

از دیروز  ته گلوم میسوزه و دونه دونه  سرفه میکنم کمر درد دارم کروناس؟؟؟؟ تو راه شهرستانم میترسم اونام بگیرن اگه داشته باشم

امام رضا، خودت به خدا بگو.....🙏🤲🤲

منم حالم ی جوریه حال خودمو نمیفهمم

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید

براچی میرید مسافرت..   .....

!!

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برگرد عزیزم. 

ما که دکتر نیستیم ولی علایمش رو داری گرفتگی عصلات درد استخوان سرفه و گلودرد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

به نظرم من گرفتم علائم نداشتم خودم خبر نداشتم.

اون اولا دوستم نه مزه متوجه میشد نه بو.

تب و غیره هم داشت.

من حتی بغلش هم کردم.

فکر کنم گرفتم خوب شدم 🤔

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

بچه ها هر کس حس چشاییشو ازدست بده حتما کروناست؟؟؟

میگن ی ویروس دیگه ست ک چشایی رو از دست میده آدم وعلامت دیگه ای نداره

اگه کروناباشه میدونید تاچندروز واگیر داره؟؟

مامانم ۲هبته ست مریضه هنوزم چشاییش برنگشته

به نظرم من گرفتم علائم نداشتم خودم خبر نداشتم. اون اولا دوستم نه مزه متوجه میشد نه بو. تب و غیره ه ...

منم اون اولا ن مزه دونستم ن بو کمی هم تب داشتم سرفه هم میزدم ب خودم گفتم وایتکس اینطوریم کرده رد دادم ب زور اما سرفه هام ۲-۳ هفته طول کشید 😷😷

2706