2737
2734
عنوان

یعنی ممکنه بابام کرونا داشته باشه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 31 پست
انشالله ک نیس و حالش خوب میشه مامامن منم دندونش درد میکرد و عفونت کرده بود تستش مثبت شده براش دعا کن ...

الهی که همه خوب بشن اخه گرفتار شدیم مامانمم میگه حس چشایی و بویایی ندارم خییییلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم حالا یا کرونا هست یا نیست الان ک خدا رو شکر انقدر وخیم نیست حالش پس بهش برسید سوپ خروس محلی براش درست کنید .اب سیب و اب هویج بهش بدید .از عطاری مطمئن داروی امام کاظم براش بگیرید .بهش دم نوش گرم بدید مثل هل و دارچین و زنجبیل زیاد پیاز و سیر بهش بدید.ژل رویالم عالیه فقط کمی گرونه 

انشالله ک بعد پنج روز انقدر خوب بشن ک احتیاج ب دکتر نباشه برن

علائمتون چی بود چند روزه ؟

من اکثر علائم کرونا دارم از دیروز بدنم نشون داد سردرد، بدن درد ،ضعف پاها و دستام، سرفه ، خارش و درد گلو و قفسه سینه، حس بویاییم هم گاهی وقتا خیلی کم میشه

اکثرا علایمم خفیف هست دکتر گفته یا سیستم ایمنی بدنم خوب بوده که خفیف خودش نشون داده یا تازه اول بیماریم هست ولی کلی قرص و شربت بهم داده .گفت اگر از بین نرفت شنبه باز برم پیشش 

2706