2733
2734
عنوان

یعنی ممکنه بابام کرونا داشته باشه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 31 پست
الهی که همه خوب بشن اخه گرفتار شدیم مامانمم میگه حس چشایی و بویایی ندارم خییییلی ناراحتم

نمیخام نگرانت کنم ولی من چند تا دکتر رفتم نداشتن حس بویایی و چشایی صد درصد کروناس ولی خدا رو شکر خفیفه .من خودم الان روز ۱۲مریضی هستم چیزای مقوی بخورین و استراحت کنید بعدشم استرس خود کلمه کرونا خیلی زیاده دنیا یه آخر نرسیده خوب میشن انشالله

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
از کجا فهمبدی؟ چیا داد؟من از بینی نمیتونم نفس بکشم گیپ شده حالت سرماخوردگی انگار.یعنی کرونا دارم

دیروز سرفه و گلو  درد و سینه درد و خارش گلو داشتم بعد شبش پاهام ضعف داشتن جوری که نمیدونستم به راحتی راه برم صبح آزمایش دادم مثبت بود . 

داروهام دقیق نمیدونم اگر خواستی فردا بهت میگم فقط ۵ تا قرص داد که امگا و سلنیوم هم هست با سه تا شربت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘