2737
2739
عنوان

خشکی ...در دختران +سوال از خانم ها

| مشاهده متن کامل بحث + 5097 بازدید | 50 پست
عزیزم معاینه هم بکنن فقط با چراغ قوه میبینه ودست یا وسیله ای داخل بدنش نمیکنه ،معمولا با توضیحاتی که ...

آها ممنونم از توضیحاتتون❤

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها خیلی ممنونم

خواهش میکنم منم چند ساله خشکی رحم دا م  زمانی میشه ماها پریود میشم اونوقت فقط با دارو قطع میشم ولی برای خارش اینها حتما جواب می گیری من برای دخترم هم استفاده میکنم اصلا خطری هم نداره 

منظورم از معاینه اونجوی نیستا🤣 چیزی وارد نکرد فقط دید که عفونت داره یا نه 

خب با دیدن تنها ک نمیشه..ای خدا اسلام دست و پامو بسته😂باید با دست چک کنه داخلو ک بفهمه عفونت هس یا ن..ک دختر نمیشه

💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم
2728
اها اون فرق میکنه به بتادینه دگ  کاملا بی ضرره؟دختر هم می تونه؟

بله کاملا بی ضرره وبرای کسایی که سوزش ادرار دارن مثل اب روی اتیش میمونه ،فقط باید دقت بشه که دختران همین راهی که گفتم انجام بدن وبه هیچ عنوان از ابزار داخل جعبه استفاده نکنن

ما ملت امام حسینیم💚💚
2740
خب با دیدن تنها ک نمیشه..ای خدا اسلام دست و پامو بسته😂باید با دست چک کنه داخلو ک بفهمه عفونت هس یا ...

من انقدر عفونتم زیاد بود بدون دست زدن فهمید که دارم🤔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
بله کاملا بی ضرره وبرای کسایی که سوزش ادرار دارن مثل اب روی اتیش میمونه ،فقط باید دقت بشه که دختران ...

متوجه شدم ققط بیرون ممنون

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
عفونت داره باید به دکتر زنان مراجعه کنه خجالت معنایی نداره

عفونت مگه ترشح نداره؟تو نت خوندم عفونت ترشحات سفید یا سبز داره؟

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
هیجا معاینه نمیکنن اصلا..ینی چی معاینه کرد وختی نمیتونه شی ای وارد کنه یا چیز دیگه ای..عجب دکتری بود ...

معاینه داخلی نمیکنه که بیرونشو نگاه میکنه 

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2706