2733
2739
عنوان

دعا کردم مادرشوهرم بمیره😔😔😔

1579 بازدید | 72 پست

مادرشوهرم زن خیلی خوب و مهربونیه و تنها مشکلی که داره اینه رسم دارن عروس دست مادرشوهرو هر وقت دید ببوسه،اینم هرجا منو میدید دستشو میورد جلو ببوسم با اینکه زن خوبیه اما ازش متنفر شدم و همش تو دلم دعا میکردم فوت کنه،امشب به کارام فکر کردم خیلی عذاب وجدان گرفتم از اینکه برای مادرشوهرم اینقدر بد خواستم😔😔😔.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم ما هم رسم داریم یه مراسم می ریم من باید از اول مجلس تا آخر مجلس دست پیرزن ها رو ماچ کنم 🤣🤣🤣🤣

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

ملکه کی بوده مادرشوهرت ، عجب رسمایی

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2706