2733
2739
عنوان

دعا کردم مادرشوهرم بمیره😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1579 بازدید | 72 پست
نمیشه ببین  روبوسی و دست دادن ما اینجوریه اون بنده خدا ها هم اگ اجازه بدم دستم رو میبوسن اما من ...

مام رسم دستبوسی بزرگترها رو داریم .اونا هم پیشونی رو میبوسن خخخخ 

البته واسه پیرها.تو جوونای نسل ما این رسم دیگه نخواهد وجود داشت در اینده میدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداوند سبحان درثلث اخر شب به اسمان دنیا نگاه فرود می ایدومیفرماید ایاکسی هست ک مرا بخواند تا د ...

چقدر  ارامش بخش😍امید وارم این رسم هایی هم که وجود داره و از پایه اساس جایگاه انسان رو میاره پایین تغییر کنه ما فقط در برابر خدا تسلیم هستیم همین

عاشقتم بابا
2731
نمیشه.

من یه راه حل بهت میگم که هم احترام اون حفظ بشه و هم شما مجبور نباشین دست ببوسید، هروقت مادر شوهرت رو دیدی باهاش دست بده و یه بوسه بزن رو سرش، ما به بزرگترای فامیل که پیر هستن اینطوری احترام میزاریم دست میدیم و سرشون رو یبار میبوسیم ،فکرکنم بهتراز خم شدن رو دست باشه

اصلا نباید به اجبار دستشو ببوسی وقتی دلت نمیخواد

حالا هر کسی میخواد باشه

یاد یچیز افتادم 😁

یه کلیسا نزدیک خونمونه . آبجی کوچیکم یروزی از روی کنجکاوی و اینکه دوس داشت مراسمشونو ببینه رفت کلیسا

میگفت پدر روحانی شون دستشو میاورد جلوی همه که ببوسن

جلوی خواهرم گرفته آبجیم گفته نه من نمیتونم دستتو ببوسم 😁

بعدم دیگه اون آقا متوجه شده رفته سراغ نفر بعدی

یبار برای همیشه نبوس وقتی دلت نمیخواد

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
اونم مادرتونه چه فرقی میکنه .فی سبیل الله انجام بده .در ضمن مادرشوهر از مادر خود ادم نزدیکتره از نظر ...

کی گفته نزدیکتره؟ طبق کدوم سوره و آیه ؟ 

مادر قابل قیاس با مادرشوهر نیست 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740
مام رسم دستبوسی بزرگترها رو داریم .اونا هم پیشونی رو میبوسن خخخخ  البته واسه پیرها.تو جوونای ن ...

اره ما هم فقط تو روستای پدربزرگم این ها داریم ک فک کنم دیگ منقرض بشه

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

ماهم این رسمو داریم😂

مادرشوهرم اول دست منو میبوسه بعدم من دست ایشونو

خیلیم دوسش دارم

نه آرامشت را ،به چشمى وابسته کن ...نه دستت را به دستى دلخوش !چشم ها بسته مى شوند ،و دست ها مُشت مى شوند ...!و تو می‌مانى و یک دنیا تنهایى ..
چقدر  ارامش بخش😍امید وارم این رسم هایی هم که وجود داره و از پایه اساس جایگاه انسان رو میاره پا ...

دست خدا رو که نمیبوسیم یه دست دیگه

سجده هم نمیکنیم بهشون که عزیزم

من خودم کلآ سخت نمیگیرم

بندرعباس هم زنها موقع احوالپرسی دست هم رو میبوسن

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده