2737
2734
عنوان

خواهشا کسی راجع ب شناژ بتنی خونه اطلاع داره بیاد کمک😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 94 پست
نه ما تائید نخاستن که هنوز 

چقده سخت میگیرن😔

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای بیچاره مگه دلشون سوخته 

اون مهندسه گفته بود پول بده تاییدش کنم

همسایمون گفته خونم میخام محکم و باشه شرکتم

پولشو پس داده..... 

من مشکلم اینم ستونمون دست پره هیچ شرکتی نیومده 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2742
عزيزم براي خودتونه دو روز ديگه اگه زلزله بياد بريزه رو سرتون خوبه؟

دیوارمون 35 سانتیه

مگه دیوارهای اطرافتون باربره؟؟ یعنی تیرهای بتنی رو انداختید روی دیوارها؟؟؟ در دیوارهای خارجی از ستون استفاده کردین؟؟؟؟؟ اگه استفاده کردید که دیگه دیوارا خیلی نقش باربر نداره و ستونها باید محکم باشه.بعدشم بتنش ضعیفه ربطی به تور میلگرد و خاموت بندیش نداره که.اگه ضعیف باشه یعنی در هر متر مکعب بتن،سیمان کمتر از حد معمول ریخته شده و به مرور زمان پودر میشه اگرم خوب ویبراتورش نکرده باشید که پوک میشه در کل خطر داره حتی اگررر بالاترین Tor میلگرد و فواصل کم خاموت استفاده شده باشه مقاومت بتنش از همه مهمتره.

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2740
من شوهرم مهندس معماریه... کارش همینه... حیف ک خوابه الان.. فردا بهش تاپیکتو نشون میدم

مرسی از لطفت دوست خوبم

خانومی من کارشناسی معماری خوندم ولی نقشه های سازه هم ترسیم میکنم.تا حدوووودی سر در میارم از سازه.الان تجربمم میگه وقتی آزمایش ۷ روزه مقاومت کافی رو نداره خیلی بعیده ۲۸ و ۹۰ روز بعدش مقاومت استاندارد رو داشته باشه.بازم امیدوارم اینجور نشه

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
من شوهرم مهندس معماریه... کارش همینه... حیف ک خوابه الان.. فردا بهش تاپیکتو نشون میدم

فقط یادت بمونه خیلی بیقرارم خواهر 😭

راستی کدوم شهر هستید؟ جزو زلزله خیزهاست؟؟

راستی کدوم شهر هستید؟ جزو زلزله خیزهاست؟؟

بله متاسفانه کرمانشاه 

2706