2737
2734

ما هر وقت دعوا میکنیم ۳ ساعت بکوب دعوادمیکنیم.هر چی تو دلمونه بهم میگیم بعدش همسرم برنه بیرون خداحافظی میکنه میزنه بیرون.برگرده تمومه.

برا اینکه مشکلتون جدی نیس و لجباز نیستین

خداوندا ! پاهایم سست است. رمق ندارد. جرأت عبور از پلی که از جهنّم عبور می کند، ندارد. من در پل عادی هم پاهایم می‌لرزد، وای بر من و صراط تو که از مو نازک تر است و از شمشیر بُرنده تر؛ اما یک امیدی به من نوید می دهد که ممکن است نلرزم، ممکن است نجات پیدا کنم. من با این پاها در حَرَمت پا گذارده ام و دورِ خانه ات چرخیده ام و در حرم اولیائت در بین الحرمین حسین و عباست آنها را برهنه دواندم و این پاها را در سنگرهای طولانی، خمیده جمع کردم و در دفاع از دینت دویدم، جهیدم، خزیدم، گریستم، خندیدم و خنداندم و گریستم و گریاندم؛ افتادم و بلند شدم. امید دارم آن جهیدن ها و خزیدن ها و به حُرمت آن حریم ها، آنها را ببخشی. خداوندا ! سر من، عقل من، لب من، شامّه من، گوش من، قلب من، همه اعضا و جوارحم در همین امید به سر می برند؛ یا ارحم الراحمین! مرا بپذیر؛ پاکیزه بپذیر؛ آن چنان بپذیر که شایسته دیدارت شوم. جز دیدار تو را نمی‌خواهم، بهشت من جوار توست، یا الله!       بخشی از وصیت نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی 😭         خوشا راهی ک پایانش تو باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غرورم اجازه نمیده آشتی کنم وصدالبته که شوهرم ازمن غرورش بیشتره😕 من دعوا وجروبحث بشه یک شب باید حداقل تنها باشم تا قضیه رو باخودم حلش کنم بعد یامن اشتی میکنم وگاهی شوهرم

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

مال مافقط ۱۰دقیقه اگ باشه اونم شاید..اصلاب مدت طولانی تاحالاقهرنکردیم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738

برای اینکه لجبازیم البته دعوا داریم تا دعوا دعوا اگه سر خودتون باشه بله چند ساعته ولی دعوا که سر ننه و آبجیش باشه زیاد میکشه

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏

به خاطر این که اهل حرف زدن نیستن ایشون وشنونده خوبی نیستن،کلا بدون واکنش وارومن،حتی تو دعوا هم صداش در نمیاد و دعوا نمیشه،فقط من با خودم درگیرم  یه خرده غر میزنم میبینم خبری نیست وایشون پیشو نمیگیره ساکت میشم، ولی همیشه دلخوریای من روهم تلنبار میشه

2706