2737
2734
عنوان

کیا خودشون یا اطرافیانشون رشته مدیریت بازرگانی خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16822 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسشو خونده کارهای اداری که نتونسته انجام بده چون اکثرا خانوم استخدام میکنن خودش میگیه مدیریت صنعتی ...

بعد یه سوال از چه لحاظ میگن بهتره؟ از لحاظ راحتی؟از لحاظ استخدام؟

قانونی که حق ابرازعقیده و اعتراض را از مردم بگیرد،دشمن مردم است،حال این قانون چه در کتابی نوشته شده باشد چه در جامعه ای به شکل فرهنگ در آمده باشد،به کودکتان بیاموزید که تفکراتش را آزادانه بیان کند بدون آنکه در هراس قضاوت احمق ها باشد،چرا که یکی از اصول رستگاری ،بیان آزادانه تفکرات است
2731
دقيقا رشته خيلي عالي اي نيست :/

اخه میدونی من بچهدارم و دنبال یه رشته معمولیم

قانونی که حق ابرازعقیده و اعتراض را از مردم بگیرد،دشمن مردم است،حال این قانون چه در کتابی نوشته شده باشد چه در جامعه ای به شکل فرهنگ در آمده باشد،به کودکتان بیاموزید که تفکراتش را آزادانه بیان کند بدون آنکه در هراس قضاوت احمق ها باشد،چرا که یکی از اصول رستگاری ،بیان آزادانه تفکرات است
استخدام شدن دیگه میگه مدیریت بازرگانی رو بیشتر به چشم بازاریابی میبینن تو ایران

ممنون گلم زحمتت دادم

2740

شوهر منم کارشناسی ارشد داره،رشته اسونیه،(چون موقع امتحانات من کتابت رو می‌خوندم براش خلاصه میکردم  چون شوهرم دوشغله هست اصلا وقت نمی‌کرد کتاب بخونه اخرشب که میومد خونه یه دوره میکرد نمرهاشم خیلی خوب میشد،شوهرم دانشگاه پیام نور درس میخوند

شوهر منم کارشناسی ارشد داره،رشته اسونیه،(چون موقع امتحانات من کتابت رو می‌خوندم براش خلاصه میکردم&nb ...

متشکرم ازت عزیزم هر دوتون موفق باشین،ببخشید اما فوضولیم گل کرد شوهرتون چرا با مشغله زیادشون این رشته رو تحصیل میکردن؟

اخه میدونی من بچهدارم و دنبال یه رشته معمولیم

اين رشته خوبيه. ميتوني رشته مديريت جهانگردي بخوني. من فاميلمون ميخوند نيگفت واقعا راحت بوده و محل كارت هم ميشه توي آژانس هاي هاپيمايي پشت كامپيوتر ميشيني

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
اين رشته خوبيه. ميتوني رشته مديريت جهانگردي بخوني. من فاميلمون ميخوند نيگفت واقعا راحت بوده و محل كا ...

ممنون عزیز دلم،منو شرمنده ی خودت کردی

من دانشجو حسابداری ام رشته هاش نزدیکن با مدیریت درسش نسبت به حسابداری راحت تره ولی خب کلا درس ساده ای نیست بازار کارشم الان که استخدامی خیلی نیست این رشته ها ام بیشتر تو شرکتا بازار کاری بدی نداره نسبتا خوبه