2737
2734
عنوان

کیا خودشون یا اطرافیانشون رشته مدیریت بازرگانی خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16821 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه ارشد کدوم از گرایشاش خوبه؟ من رشته م مدیریت نیست ولی عاشق مدیریت ام  واسه ارشد برم مدیری ...

من لیسانس دارم مشغول به کار شدم دیگه انرژی و وقت برای ادامه تحصیل نداشتم

اگر فکر میکنی فوق باعث پیشرفت شغلیت میشه بخون و گرنه بعضیا فقط مدرک جمع میکنن

2728
مگه کارمندی نیست اخرش؟افیسو و کامپیوتر بلدم اما زبان برا چیه گلم؟

گفتی کارمندی نیست آخرش ،

جای پیشرفت و ترقی زیاد داره بستگی داره توی کارت چقدر استاد بشی  اصلا محدود به جایگاه خاصی نیست هرچی توی اون زمینه ایی که کار میکنی بهتر باشی بیشتر میخوانت بهتر هم پول میدن مثلا حسابدار داریم ماهی یک و نیم حسابدار داریم انقدر وارده گذاشتنش مدیر مالی شرکت تحصیلاتشون یکیه ولی یک اندازه کار بلد نیستن که حقوقشون یکی باشه

گفتی کارمندی نیست آخرش ، جای پیشرفت و ترقی زیاد داره بستگی داره توی کارت چقدر استاد بشی  اصلا ...

شما سمت شغلیتون چیه گلم؟

قانونی که حق ابرازعقیده و اعتراض را از مردم بگیرد،دشمن مردم است،حال این قانون چه در کتابی نوشته شده باشد چه در جامعه ای به شکل فرهنگ در آمده باشد،به کودکتان بیاموزید که تفکراتش را آزادانه بیان کند بدون آنکه در هراس قضاوت احمق ها باشد،چرا که یکی از اصول رستگاری ،بیان آزادانه تفکرات است
گفتی کارمندی نیست آخرش ، جای پیشرفت و ترقی زیاد داره بستگی داره توی کارت چقدر استاد بشی  اصلا ...

عزیزم شما چه سالی این رشته رو تحصیل کردید؟رتبون رو لطف میکنید؟تو چه دانشگاهی تحصیل کردید؟

قانونی که حق ابرازعقیده و اعتراض را از مردم بگیرد،دشمن مردم است،حال این قانون چه در کتابی نوشته شده باشد چه در جامعه ای به شکل فرهنگ در آمده باشد،به کودکتان بیاموزید که تفکراتش را آزادانه بیان کند بدون آنکه در هراس قضاوت احمق ها باشد،چرا که یکی از اصول رستگاری ،بیان آزادانه تفکرات است
شما سمت شغلیتون چیه گلم؟

من حسابرسی کار میکردم توی یه شرکت حسابرسی الان باردارم استراحت مطلق چند ماهه کار نمیکنه 

حالا شما شروع کن به درس خوندن نمیدونم بیشتر توی چه زمینه ایی علاقه و استعداد داری هم زمان با دانشگاه توی اون زمینه سعی کن یه راهیو پیدا کنی در حدبازار کار بتونی جلو بری

2738
عزیزم شما چه سالی این رشته رو تحصیل کردید؟رتبون رو لطف میکنید؟تو چه دانشگاهی تحصیل کردید؟

من سال ۸۸ وارد شدم رتبم دقیق یادم نیست حدود ۱۰۰۰ وخورده ایی فکرکنم

وقتی وارد دانشگاه شدم قدر درس خوندنو فهمیدم قبلش اصلا اهمیت نمیدادم متاسفانه

من سال ۸۸ وارد شدم رتبم دقیق یادم نیست حدود ۱۰۰۰ وخورده ایی فکرکنم وقتی وارد دانشگاه شدم قدر درس خو ...

دانشگاه تهران بودید؟

من حسابرسی کار میکردم توی یه شرکت حسابرسی الان باردارم استراحت مطلق چند ماهه کار نمیکنه  حالا ...

ممنون انشالله نی نیت سالم و صالح بیاد بغلت و با دل خوش بزرگش کنی

من حسابرسی کار میکردم توی یه شرکت حسابرسی الان باردارم استراحت مطلق چند ماهه کار نمیکنه  حالا ...

برا حسابرسی مگه از مدیریت مالی استخدام نمیکنن؟

برا حسابرسی مگه از مدیریت مالی استخدام نمیکنن؟

نه عزیزم اول و آخر از همه باید کار بلد باشی بعد اگه شمارو نشناسن و سابقه کاری نداشته باشب کسی نمیاد مدیر مالی یه شرکتو به شما بده حالا فوق لیسانس مدیریت مالی هم ببری نشون بدی باید توی هر کاری سابق و رزومه کاری جمع کنی از سمت های پایین تر خودتو تواناییتو نشون بدی تا بهت اعتماد کنن ارتقاء کاری مسئولیتو زیاد میکنه باید اعتمادو جلب کنی.

بعد که زمینه کاریت مشخص شد میتونی برای فوق اون رشته رو بخونی

نه عزیزم اول و آخر از همه باید کار بلد باشی بعد اگه شمارو نشناسن و سابقه کاری نداشته باشب کسی نمیاد ...

خیلی زحمت کشیدی عزیزم،ممنونم از راهنماییت گلم 

نه عزیزم اول و آخر از همه باید کار بلد باشی بعد اگه شمارو نشناسن و سابقه کاری نداشته باشب کسی نمیاد ...

عزیزم باز سوال دارم،بعد اینکه کارشناسی این رشته رو خوندم، باید بعدش دوباره کنکور بدم برای کارشناسی ارشد؟ یا مثل بعضی رشته ها کنکور کارشناسی ارشد نداره؟