2733
2739
عنوان

آرزوی مرگ شوهرمو دارم😔دلمو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 9236 بازدید | 211 پست
کتک خوردی الان نشستی تاپیک میزنی؟ بروو پزشکی قانونی نامه بگیر کو.نشو پاره کن چرا کوتاه میای  ا ...

خانوادم الان توی راهن...من الان کجا برم...دلت خوشه...

خانوادم میگن تقصیرتوعه شوهرت ک خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو دعا کن من الان شوهرم جوری شده بدون من غذا نمیخوره 

چیکار کردی عزیزم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

شما خیلی خودت اشکال داره رفتارت 

خودت را بذار جا شوهرت 

خانواده ت رفتن و تو شروع کردی به این رفتارها .خودتم باشی جا اون فکر میکنی خانواده ش پرش کردن .‌‌.. 

گریه و زاری و اینا یعنی چی 

بعدش شوهرت هی تحمل کرده و آخرش قات زده .

به نظرم رفتارت واقعا رو اعصابه .ببخشید صریح گفتم

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738

والا اگ یدفه اینجوری بش کتک بزن یچیزی هست یا تحت تاثیر کی قرار گرفت یا یکی پرش میکن یا چشم خوردین یا طلسمتون کردن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
خانوادم الان توی راهن...من الان کجا برم...دلت خوشه... خانوادم میگن تقصیرتوعه شوهرت ک خوبه

من حس میکنم اصن شوهرت دنبال بهونس که بیاد وحشی بازی دربیاره بنظرم چن وقت هیچ بهونه ای دستش نده مواقعی ک باهات کار نداره توام اصلا باهاش حرف نزن انگار وجود نداره وقتی داد نزنی جوابشو ندی کلا سگ محلش کنی شاید خودشم بهونه نداشته باشه کاریت نداشته باشه

منم امروز با شوهرم دعوام شد منم آرزوی مرگشو دارم

بهش گفتم انشالله دورتا دور این خونه رو سیاه بکشن

یا تو بمیری یا من

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون
شما خیلی خودت اشکال داره رفتارت  خودت را بذار جا شوهرت  خانواده ت رفتن و تو شروع کردی به ...

من توی تنهایی گریه کردم بعدم چ رفتاری داشتم مگه 

زن علیه زن خخخ 

وظیفه منه هرموقع اون گفت پاشو منم پاشم مگه بردشم

اصلا تقصیرمن

مگه باید کتک بزنه شماها کی هستین

وای عزیزم واقعا دلم گرفت قوی باش و از یه مشاور خانواده کمک بگیر ما اینجا جز چندتا توصیه ی غلط انداز چیزی بیشتر برات نداریم

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
برو دعا کن من الان شوهرم جوری شده بدون من غذا نمیخوره 

مار یادش میدی شوهرش اینجور شد کی بره کار کن دیگ میتون بچه دار بش؟ 

میش یکی هزلر برابر بدبخت تر از الان 

یکم دلتون پام باش 

بحای این کارا راهنناییش کنید بره مشادره 

جون خودشم مقصره هی الکی الکی میشین گریه میکن 

خب عصبی میش ادم بدم اتتظار داره بیاد ناز و نوازشش کن اونم برای ی جیز مسخره

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706