2737
2739
عنوان

واقعا که🥺

487 بازدید | 54 پست

واقعا چرا ی سری تاپیک ها رو گزارش میزنید؟؟؟ 

مشکل بعضیا چیه؟

دوس داری بخون نداری رد شو

مثل تاپیک پول ماهیانه یا تاپیک اخلاقای شلخته ترین زن اطرافتون که ی سری ها گفتن غیبت نکنید🙄😒

چرا آخه؟؟؟ گزارش نزززنید😒😒😒

ی تاپیک بود خاطرات فقیرانه بامزه ای که دورانی که فقیر بودید داشتید انقدر جذاب بعضیاش رو آدم هم اشک تو چشاش جمع میشد هم خندش می‌گرفت نمیدونم چرااااا گزارش زدن😳😳😳😳

منم چند تا تاپیک غذا زدم انقدر گفتن باردار میاد و نزار و نکن و.... یا ی تاپیک دیگه یکی از خانوما زد با اینکه گفته بود باردار ها نیان انقدر باردار اومد و گفت دلم خواست 😐😐😐 

به آدم عذاب وجدان میدین🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تا مردم عزیز ایران یاد بگیرند که هر کس عقاید خودشو داره و باید به عقاید دیگران احترام گذاشت و کله مون و تو زندگی و تایپیک و حال روز کسی نکنیم قرن ها خواهد گذشت، الانم به جای اینکه همه بیان نظر خودشون و بگن بعضی دوستان کله اشون تو نظر دیگرانه که سریع یه چیز تو جواب بقیه بگن، کسی نیست ازین دوستان بپرسه شما آیا فوضولی؟ یا بیماری؟ 

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...

من عکس گربه میزارم

مینویسم گربه اس

یا توی دسته بندی میزنم حیوانات خانگی

بازم یکی میاد میگه متنفرم از گربه

یا میگه میترسم وااای😐

خیلی عجیبه واقعا برام

Instagram📷me_in_netherlands 
تا مردم عزیز ایران یاد بگیرند که هر کس عقاید خودشو داره و باید به عقاید دیگران احترام گذاشت و کله مو ...

آخ دقیقا.. یکی تاپیک زده بود بنظرم تموم کسایی که ابرو هاشور بلید یا فیبروز میکنن از قشر ضعیف و بی فرهنگ😳

آخه یکی نبود بگه به تو چه سرت تو زندگی خودت بافرهنگ😒

2706