2733
2734
عنوان

واقعا که🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 54 پست
آره من اون تاپیک خاطرات فقیرانه رو میخام 😥😥

وای آره بشدت جذاب بود🥺🥺🥺

یا تاپیک ویژگی زن های شلخته واقعا باعث میشد آدم اگه یکی از اون رفتار ها رو انجام میده و خودش نمیدونه بده...دیگه انجام نده... گفتن چرا غیبت میکنید😐😐😐🙄🙄🙄

خب میترسه چرا میاد ببینه من اگه از چیزی بترسم نمیرم سراغش که بخام بگم وای میترسم

کاراونا که درست نیست ولی حالا تاپیکتو دیده چیز بدیم نگفته میخوای گردنشو بزنی حالا.

واینکه اینجا هرنظری میدن چون ادمای متفاوت باعقیده مختلف هست  باید قبل تاپیک جنبه رو ببری بالا 

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب میترسه چرا میاد ببینه من اگه از چیزی بترسم نمیرم سراغش که بخام بگم وای میترسم

عزیزم این دقیقا مثل بحث غذا و خانومای باردار... وقتی میگیم تاپیک غذاست باردار نیاد نیا دیگه گلم چرا میای...اومدی دیدی؟ نگو دیگه واااای دلم خواست...دیدی دلت خواست؟ برو درست کن...نگو نمیتونم دیگه😂

اصن کوفت آدم میشه 😒

کاراونا که درست نیست ولی حالا تاپیکتو دیده چیز بدیم نگفته میخوای گردنشو بزنی حالا. واینکه اینجا هرن ...

گردنش رو نمیخام بزنم

من اصلا کی هستم که گردن کسی رو بزنم یا تعیین تکلیف کنم

من میگم توی تاپیکم ذکر میکنم

وقتی کسی میبینه و میاد تقصیر منه ینی؟

این حرف منه 

خیلی از تاپیکای غذا هم همینجوری میترکن

ذکر میشه عکس غذاست و میرن 

بخاطر این میگم 

Instagram📷me_in_netherlands 
2728
عزیزم این دقیقا مثل بحث غذا و خانومای باردار... وقتی میگیم تاپیک غذاست باردار نیاد نیا دیگه گلم چرا ...

دقیقا

من اصلا ناراحت نمیشم اگه کسی حتی دوستم باشه بخاطر اینکه دوس نداره نیاد توی تاپیکم 

خب دوست ندارن دیگه

ولی وقتی میری و میگی اه اه خب دیگه طرف چیکار کنه 

گردنش رو نمیخام بزنم من اصلا کی هستم که گردن کسی رو بزنم یا تعیین تکلیف کنم من میگم توی تاپیکم ذکر ...

آدم همه رونمیتونه عوض کنه ناچارا یا باید قفل کنی یا کلا نزنی

منم خیلی چیزارو اینجا نمیگم.

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
گردنش رو نمیخام بزنم من اصلا کی هستم که گردن کسی رو بزنم یا تعیین تکلیف کنم من میگم توی تاپیکم ذکر ...

عزیزم نگهداری پیشی راحته؟ من می‌خوام ی هپو کوچولو نگه دارم مامانم نمیزاره ببرم خونه😭 میتونم داخل حیاط یا تراس خونم واسش خونه درست کنم اذیت نمیشه؟ 

عزیزم نگهداری پیشی راحته؟ من می‌خوام ی هپو کوچولو نگه دارم مامانم نمیزاره ببرم خونه😭 میتونم داخل حی ...

خیلی تمیزه واقعا نسبت به موجودات دیگه

فقط میره توی خاکش دستشویی میکنه

خاکشم هفته ای یبار عوض میکنم 

اینقدم دوست داشتنیه😍

2740
وای آره بشدت جذاب بود🥺🥺🥺 یا تاپیک ویژگی زن های شلخته واقعا باعث میشد آدم اگه یکی از اون رفتار ها ...

زور اونا بیشتر از ماست 😢

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤